کولر گازی اینورتر بوش | نمایندگی کولر گازی بوش | کولر گازی بوش

کولرگازی بوش اینورتر ، وارد کننده انحصاری کولرگازی اینورتر بوش و سیستم های تهویه مطبوع کولرگازی اینورتر بوش در ایران با کارت گارانتی و ضمانت نامه معتبر کولرگازی اینورتر بوش هوای پاک ایران

گارانتی و خدمات پس از فروش

021-28427725

دفتر مرکزی فروش
09128759205
09125332528
امروز پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰ / کاربر مهمان ، خوش آمدید / اگر عضو هستید به ناحیه کاربری خود وارد شوید

تفاوت کولرگازی اینورتر بوش با معمولی

نوشته شده در ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ /

چگونه کولرگازی اینورتر بوش از کیف پول شما مراقبت میکند ؟

شروع مقاله کولرگازی اینورتر بوش ، داستان را از شهرهای بزرگ ایران شروع میکنیم ، چقدر کاهش مصرف انرژی از نظر ما جدی است ؟ چقدر الودگی هوا از نظر ما جدی است ؟چقدر تحت تاثیر افزایش نجومی هزینه های مندرج در قبوض  برق و غیره … قرار گرفته و با استرس به دنبال راه چاره ای گشته ایم ؟به عنوان یک شهروند حق ما تنفس هوایی پاکیزه است که به واسطه داشتن ان هزینه سربار روی قبوض اب و برقمان نیاید “و این مواردی است که شرکت های عرضه کننده کولرگازی اینورتر بوش داعیه ان را دارند . ایا به راستی چنین است ؟به طور واضح میتوان گفت “سیستم های جدید کولرگازی اینورتر بوش با داشتن تکنولوژی هایی نظیر فیلتر محافظ چندگانه و پلاس و مجهز به سیستم تصفیه هوای حرفه ای و فیلتر های مستر و ایو نایزر که به تایید سازمان های استاندارد بین و المللی رسیده میتوانند تا ۹۹/۹ درصد باکتری ها و مواد حساسیت زا و ویروس های معلق در هوا را حذف کرده و تازگی و طراوت هوای خانه را تضمین میکنند . و از نظر کاهش مصرف انرزی میتوانند تا ۶۵% در کاهش منصرف انرژی به شما به ارمغان اورند. اما پرسش اصلی مار بر سر هزینه انرژی مصرفی این کولر های گازی اینورتر بوش است . ایا با خرید یک دستگاه تهویه مطبوع اینورتر بوش متحمل پرداخت هزینه های اضافی و گزاف نمیشویم ؟

برای رسیدن به پاسخ این سوال باید ببینیم اساسا سیستم اینورتر در کولر گازی بوش چیست ؟

اینورتر به زبان ساده یک کیت اینورتر الکترونیکی با راکتور خنک کننده است که سر راه کمپروسور قرار میگیرد و باعث میشود کمپروسور به صورت دور متغیر کار کنند . در واقع در کمپروسور های قدیمی وقتی دما را مثلا روی درجه ۲۲ تنظیم میکردیم موتور با تمام توان کار کرده و هنگامی که دمای محیط به ۲۲ درجه میرسید خاموش میشد و اجازه میداد دما افزایش یابد به این ترتیب با استارت زدن دوباره حجم بالایی از انرژی هدر میرفت . در تکنولوژی اینورتر بوش هنگامی که دما به درجه تنظیم شده رسید بجای خاموش شدن کمپروسور دور موتور کاهش میابد و دما را ثابت نگه میدارد در نتیجه صرفه جویی بزرگی در مصرف انرژی صورت میگیرد .

البته همه داستان این نسیت .در سیستم های جدید کولرگازی اینورتر بوش ، تکنولوژی اینورتر موجب شده شروع کار کمپروسور در دور پایین صورت بگیرد و به تدریج دور کمپروسور افزایش یابد به این ترتیب با فشار ضربه ای استارت و اتلاف انرژی روبرو نخواهیم بود بعلاوه شیرهای انبساطی در مسیر کمپروسور تعبیه شده که در مصرف برق اولیه صرفه جویی می کنند اما ویژیگی ضد اتلاف انرژی اینورتر زمانی که دمای محیط به درجه تنظیم شده رسید “خود را نشان میدهد کاهش دور موتور و متغیر بودن دور متغیر سیستم باعث میشود تا به عنوان مثال یک دستگاه کولرگازی معمولی بوش بین ۹ تا ۱۰/۵ امپر مصرف برق دارد این در حالی است که به لطف سیستم اینورتر بوش این مقدار به سطح خیره کننده ای بین ۳ الی ۴ امپر و سطح خنک کنندگی بسیار بالاتری خواهد بود .جالب است بدانید میزان مصرف کولر ابی ۷۰۰۰ هزار و در حالت دور بالا سیستم های کولرگازی اینورتر بوش دارد حدود ۹ امپر است .

کولر گازی اینورتر بوش

نتیجه گیری با خود شماست !!!

تهویه بهداشتی و مصرف مدیریت شده و تا ۶۰% صرفه جویی امتیازاتی است که تکنولوژی اینورتر بوش به همراه دارد البته توجه داشته باشید هر دستگاه برای فضای مشخص ساخته شده است هنگامی که ظرفیت ظرفیت دستگاه پایین تر از محیط نصب شده باشد طبیعی است که میزان اتلاف انرژی افزایش یافته و مشتری قادر به تجربه هوایی دلپذیر نخواهد بود .پس خواهشمندیم به هنگام خریداز  نظر کارشناسان فروش شرکت هوای پاک ایران بپرسید و به هم خوانی ظرفیت دستگاه با محیط توجه داشته باشید .

اما نکته مهم در انتخاب کولر شهر یا نوع منطقه اب و هوایی میباشد که اگر در بدترین شرایط دما بین ۵۵ تا  ۶۲ درجه سانتیگراد باشد سری های معتدل از نوع اینورتر دار بوش پاسخ گوی نیاز ما خواهد بود و در صورتی که دما بالای ۶۲ در جه سانتیگراد به بالا باشد از سری های حاره ای اینورتر دار بوش پیشنهاد میشود که شرکت هوای پاک تنها وارد کننده سیستم های معتدل اینورتر و حاره ای اینورتر بوش در ایران میباشد .

 شرکت بازرگانی هوای پاک ایران نمایندگی کولرگازی اینورتر بوش در ایران

تفاوت کولرگازی اینورتر بوش با کولرگازی معمولی بوش

هنگامی که به این مساله میرسیم که کدام سیستم تهویه هوا برای نصب و مصرف انرژی مناسب تر است . ۲ نوع تکنولوژی پیش رویمان قرار میگیرد سیستم تهویه هوای اینورتر و غیراینورتر .این دو سیستم عملکردهای یکسانی ارایه میدهند اما در این مسله که کدام نوع موتور کمپروسور سیستم را اجرا میکند تفاوت دارند .کمپروسور قسمتی از دستگاه است که مسولیت فشرده سازی گاز مبرد به مایع و سپس توقف و منبسط کردن گاز را بر عهده دارد . در زمانی که این اتفاق در حال جریان است گاز مبرد شروع به سرد کردن محیط کرده و در نتیجه باعث اثر دلپذیر و خنک شدن میگردد .هم اکنون سوال اینجاست که تفاوت بین سیستم کولرگازی اینورتر بوش و غیر اینورتر چیست ؟این مقاله به منظور کمک به شما برای تشخیص تفاوت ها ی این دو دستگاه و انتخاب یک گزینه مناسب برای شما از طرف شرکت هوای پاک ایران نوشته شده است و

عملکرد اینورتر بوش

بزرگترین تفاوت بین این دو سیستم تهویه هوا در عملکرد معکوس کنندگی و متغیر بودن انها قرار دارد این عملکرد بهترین ابزار معکوس کننده در سیستم کولر گازی اینورتر بوش به کنترل سرعت موتور کمپروسور برای صرفه جویی در مصرف برق است کمک میکند و به این وسیله دما را هر چقدر که نیاز باشد تغیر میدهد .این مسله میتواند مصرف برق دستگاه تهویه هوای شما را به مقدار قابل ملاحضه ای کاهش دهد .این در حالی است که در دستگاه تهویه هوای نوع غیر اینورتر موتور کمپروسور یا با تمام ظرفیت عمل میکند یا به طور کلی عمل نمیکند و خاموش میشود .این مساله میتواند باعث مصرف جریان برق نا خواسته و در نتیجههزینه قبض بالا و  مبلغ قیض بالا هزینه برق از طرف شما خواهد شد .

تفاوت بین دستگاه های در حال کار

سیستم تهویه هوای اینورتر بوش  به طور کوتاه مینوان گفت که از  سیستم تهویه هوای غیر  اینورتر دقیق تر و با کیفیت تر و حرفه ای تر است که در سیستم های اینورتر با توجه به داشتن نوع کومپروسور های قوی تر که همه کمپروسور های شرکت بوش از نوع اسکرال چرخشی که در نوع و تیپ خود بی همتا میباشد سرمای ثابتب را با قدرت ثابت بوسیله کمپروسور  در سرعتی ثابت با دارا بودن سیستم تصفیه هوای راحتی و ارامش را به شما به ارمغان میاورد .این در حالی است که در سیستم های غیر اینورتر کمپروسور باید در زمان های مورد نیاز شروع به کار کند و متوقف شود و از سوی دیگر سیستم کولرگازی اینورتر بوش دارای کمپروسور های کنترل شونده دارد که زمانی که نیاز است مقدار دقیقی از حرارات یا سرما را فراهم میکند بنابراین میتوان نتیجه گرفت که از نظر بهره وری و دقت و همچنین کیفیت قطعات سوار شده بر روی سیستم و در نتیجه کاهش مصرف چشم گیر مصرف انرژی سیستم های کولرگازی اینورتر بوش بسیار بهتر هستند .

با احترام شرکت بازرگانی هوای پاک ایران وارد کننده انحصاری سیستم های تهویه مطبوع و کولرگازی اینورتر بوش در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *