کولر گازی اینورتر بوش | نمایندگی کولر گازی بوش | کولر گازی بوش

کولرگازی بوش اینورتر ، وارد کننده انحصاری کولرگازی اینورتر بوش و سیستم های تهویه مطبوع کولرگازی اینورتر بوش در ایران با کارت گارانتی و ضمانت نامه معتبر کولرگازی اینورتر بوش هوای پاک ایران

گارانتی و خدمات پس از فروش

021-28427725

دفتر مرکزی فروش
09128759205
09125332528
امروز دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ / کاربر مهمان ، خوش آمدید / اگر عضو هستید به ناحیه کاربری خود وارد شوید

جدیدترین مدل های کولر گازی بوش و امکانات پیشرفته آن

نوشته شده در ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ /
کولرگازی اینوتر بوش

کولر گازی اینورتر بوش با جدید ترین امکانات

شرکت بوش با بهره گیری از فن آوری جدید و بروز همیشه پیش گام در صنعت تولید سیستم های تهویه مطبوع بوده است . با ورود سیستم های تهویه مطبوع به بازار و رشد روز افزون آن سبب شده است که شرکت هایی همچون شرکت بوش و سایر شرکت های معتبر اروپایی هدف نهایی از تولید محصولات خود ، کیفیت ایده آل و کاهش مصرف انرژی و امکانات بیشتر و کارایی بهتر و استفاده از قطعات و کمپرسورهای عالی می باشد .

باتوجه به نیاز به نصب و اجرا سیستم تهویه مطبوع در ساختمان ها شرکت بوش با تولید سیستم های تهویه مطبوع که در سال های اخیر به تولید و عرضه آن پرداخته است که نقطه تاکید آن توجه بر کاهش مصرف انرژِی می باشد . باید اشاره کنیم نخستین شرکت سازنده پیشگام در تولید سیستم های با قابلیت درایو اینترنت می باشد می توان به شرکت بوش اشاره کرد که مدل های جدید تولید شده همگی با این سیستم وارد بازار می شوند این امر سبب شده است که اشتیاق مشتریان را برای خرید اسپلیت های اینورتر بوش بیش از پیش کند .

در این قسمت با مقایسه مدل های جدید کولرگازی های بوش با مدل های قدیمی خواهیم پرداخت .

در مدل های جدید اسپلیت های اینورتر بوش سعی شده است نهایت زیبایی و همکام با دکوراسیون منزل شما طراحی شده است به طوری که زیبایی کولر های گازی اینورتر بوش منحصر به فرد است .

در مدل های جدید کولر گازی اینوتر بوش توجه به کاهش مصرف انرژی بیشتر مد نظر بوده است . این توجه به نصب فن آوری جدید درایوهای اینورتر بوش که در مقایسه با برندهای دیگر در بالاترین سطح کاهش مصرف و بالاترین رده انرژِی می باشد . در اسپلیت های اینورتر بوش می توانید شاهد ۷۳% کاهش مصرف انرژی کولرگازی بود باشید ،این در حالی است که در مدل های قدیمی و بدون اینورتر بوش این مقدار ۱۰% بوده است .

در کولر گازی های جدید بوش میزان سطح تولید صدا به طور قابل ملاحظه ای کاهش یافته است . در سیستم های قدیمی با توجه به نوع کمپروسور در مقایسه با کمپرسورهای جدی بسیار پر صداتر هستند . در سیستم های جدید با بهره گیری از کمپروسورهای اسکرول که در نوع خود واقعا پر قدرت تر و کم صداترند صدای یونیت خارجی و داخلی قابل شنیدن برای شما نیستند .

سیستم های تهویه مطوبع بوش با داشتن سیستم تهویه هوا همه یون های منفی که سامل گردوغبار ، دود ناشی از استعمال سیگار و باکتری های موجود در هوای محیط را تصفیه مینماید و از نکات قابل ملاحظه مدل های جدید بوش میتوان به حذف ۱۰۰% رطوبت خانه شما توجه کرد که در مقایسه با برندهای دیگر که رطوبت را حداکثر ۷۰% میتوانند جذب کنند بسیار چشمگیر و مورد توجه است .

در طراحی سیستم های قدیمی کولر گازی استفاده از کمپروسور های روتاری بیشتر معمول و متداول بوده اما در سیستم های کولر گازی اینورتر استفاده در همه ظرفیت ها از کمپروسور اسکرول است که در رده خود بینظیرند اشاره کرد . در کمپروسورهای اسکرول که سیکل متراکم کردن و کمپرس کردن مبرد گاز کاملا متفاوت تر نسبت به همه کمپروسورها با سایر تیپ ها می باشد که با توجه به عملکرد چرخشی بودن و سانتریفیوژی عمل کردن ای نوع سبب ازدیاد قدرت آن و کیفیت خنک کنندگی و بهره وری بیشتر و نهایتا طول عمر بیشتر را مشاهده نمود .

در سیستم های جدید کولر گازی بوش با دارا بودن سیستم متصل به وای فای و هوشمند بودن دستگاه شما قادر خواهید بود بطور غیر حضوری با اسپلیت خود در منزل ارتباط برقرار نمایید و فرمان صادر کنید ، این در حالی است که این قابلیت در سیستم های قدیمی موجود نبود .

در سیستم های کولر گازی بوش با طراحی فوق العاده در ساخت و بهره مندی از تکنولوژی برتر سبب شده که مقدار قابل توجهی پرتاب هوای آن افزایش یابد و این به این دلیل می باشد که در ساخت آن از دو بلور پلاستیکی استفاده شده است که موجب ازدیاد دو برابری پرتاب هوا به محیز خواهد بود که در مدل های قدیمی تنها از یک بلور استفاده می شد .

کولرگازی کم مصرف

سیستم اکوناوی در مدل های جدید کولرگازی بوش :

سیستم اکوناوی قسمت هوشمندی از کولر گازی شما می باشد که توسط یک چشمی که بر روی یونیت داخلی نصب و طراحی شده است و وظیفه اصلی آن تخمین دقیق دمای محیط شما و شناسایی تعداد افراد جهت براورد حرارت انها و در نهایت تنظیم دما و پرتاب هوا نسبت به کم و زیاد شدن افراد موجود در آن محیط می باشد .

پرتاب هوای چهار جهت :

در سیستم های قدیمی کولر گازی به دلیل داشتن فقط پره های عمومی پرتاب هوا فقط در جهت مستقیم و عمودی بودن فضای شما مسر بود اما در کولر گازی های جدید بوش با دارا بودن جهت های افقی میتوان هوا را در همه درجه ها در محیط شما چرخش دهدتا همه قسمتهای تحت پوشش یک درجه حرارت داشته و از همه مهمتر از تولید بوی نامطبوع جلوگیری کرده و فضایی کاملا یکسان از نظر تهویه داشته باشید .

استفاده از رادیاتورهای طلایی :

در سیستم های جدید کولر گازی بوش برای جلوگیری از خوردگی رادیاتورهای داخلی و خارجی دستگاه و محافظت از باران های اسیدی و همچنین تسریع در خنک کنندگی گاز مبرد از رادیاتورهای با جنس مس استفاده سده که در مصرف برق نیز بسیار تاثیر گذار است .

فوق العاده کم صدا

کولر گازی فوق العاده کم صدا

تضمین اسایش و راحتی شما

بهترین شرایط ضمانت نامه

کولر گازی بوش فقط با ضمانت نامه های شرکت هوای پاک ایران

گارانتی و ضمانت نامه کولرگازی بوش
گارانتی کولرگازی بوش


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *