کولر گازی اینورتر بوش | نمایندگی کولر گازی بوش | کولر گازی بوش

کولرگازی بوش اینورتر ، وارد کننده انحصاری کولرگازی اینورتر بوش و سیستم های تهویه مطبوع کولرگازی اینورتر بوش در ایران با کارت گارانتی و ضمانت نامه معتبر کولرگازی اینورتر بوش هوای پاک ایران

گارانتی و خدمات پس از فروش

021-28427725

دفتر مرکزی فروش
09128759205
09125332528
امروز پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰ / کاربر مهمان ، خوش آمدید / اگر عضو هستید به ناحیه کاربری خود وارد شوید

معرفی انواع مدل های کولرگازی بوش

نوشته شده در ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ /

معرفی انواع مدل های کولرگازی بوش : قبل از هر چیز قابل ذکر است که شرکت هوای پاک ایران نمایندگی کولرگازی بوش در ایران بوده و مدل هایی که در این مطلب معرفی می کنیم ، محصولات شرکت بوش بوده که توسط تنها نماینده رسمی سیستم های تهویه مطبوع بوش در ایران ، شرکت هوای پاک ایران وارد شده و به فروش می رسند . کلیه این محصولات دارای ۵ سال ضمانت تعویض بدون قید و شرط و ۱۰ سال خدمات پس از فروش و نصب رایگان می باشند که توسط نماینده های شرکت هوای پاک در سراسر ایران انجام می گیرد .

به صورت کلی بوش مدل های متعددی در کولرگازی ارائه نموده است و تعدادی از بهترین های این مدل ها را برای شما معرفی و به مزایای آنها را اشاره خواهیم نمود . شرکت بوش در هر سال یک مدل جدید معرفی کرده است که طبیعتا نسیبت به مدل های قبلی خود اصلاحاتی در آن ایجاد کرده و قابلیت های جدید به آن افزوده است .

مدل ۱۰۰ سری ۶ تولید ۲۰۱۸ دی سی اینورتر

بهترین مدل کولرگازی بوش مدل ۱۰۰ می باشد که تولید سال ۲۰۱۸ بوده و از بالاترین سطح کیفیت و امکانات برخوردار می باشد . این مدل که با سری ۶ نیز شناخته می شود ، کم مصرف ترین کولرگازی در جهان می باشد . شرکت بوش در ساخت این کولرگازی سنگ تمام گذاشته و از بهترین تکنولوژی های برتر ساخته شده توسط دست بشر تا کنون بر روی این کولرگازی استفاده نموده است . سیستم اینورتر کولرگازی اینورتر بوش مدل ۱۰۰ ، نسل ۳ یا به عبارتی دیگر جدیدترین نسل برد دی سی اینورتر می باشد که باعث کاهش ۷۳% در مصرف انرژی شده است . در کولرگازی اینورتر بوش از کمپروسور اسکرول استفاده شده است که بهترین نوع کمپروسور می باشد زیرا بسیار کم مصرف بوده ، قدرت ایجاد سرمایش بسیار زیادی دارد و در عین حال صدای بسیار کمی تولید می کند . همچنین بهره وری انرژی در کولرگازی اینورتر بوش سری ۶ ، A+++ می باشد که در نوع خود بی نظیر است زیرا حداکثر انرژی مصرف شده را به سرمایش تبدیل می کند و حداقل میزان اتلاف انرژی را دارد و در نتیجه شما مبلغی بسیار کم بابت هزینه برق ماهیانه خود پرداخت خواهید نمود . این نکته را هم در نظر بگیرید که کولرگازی بوش در اروپا به عنوان بهترین کولرگازی شناخته شده است و نشان برتر با کیفیت ترین کولرگازی را از ارگان های مربوطه دریافت نموده است . همچنین سیستم تصفیه هوای تعبیه شده بر روی کولرگازی های بوش ، بسیار قدرتمند بوده و تقریبا تمام ناخالصی های موجود در هوا را از بین خواهد بود . فیلتر های تعبیه شده عبارتند از فیلتر کربن ، فیلتر ویتامین C ، فیلتر هپا و چند فیلتر یونیزه و استرلیزه سازی هوای دیگر . یک نکته حائز اهمیت دیگر این است که کولر گازی بوش سری ۶ دارای ۱۸ متر پرتاب باد می باشد و این مورد باعث می شود که قدرت خنک کنندگی بسیار زیادی را داشته باشد .

مدل ۹۱۵ سری ۵ تولید ۲۰۱۷ دی سی اینورتر

مدل ۹۱۵ نیز مانند مدل ۱۰۰ کیفیت بسیار خوب و قدرت سرمایش عالی دارد و تنها در چند مورد شرکت بوش این محصول خود را به روز کرده است و مدل ۱۰۰ را تولید کرده است . مدل ۹۱۵ دی سی اینورتر بوده و ۶۵% کاهش مصرف انرژی را به لطف برد اینورتر قرارداده شده بر روی کندانسور خود را دارد . اصلی ترین تفاوت های مدل ۹۱۵ با مدل ۱۰۰ در مصرف انرژی ، بهره وری مصرف انرژی ، قدرت ایجاد سرمایش و سیستم تصفیه می باشد . که در تمامی موارد ذکر شده اصلاحات و به روز رسانی هایی انجام شده است . اگر می خواهید یک کولرگازی اینورتر خریداری نمایید ، قطعا مدل ۱۰۰ یا ۹۱۵ برای شما یک انتخاب بسیار عالی خواهد بود . از نظر قیمت نیز مدل ۹۱۵ و ۱۰۰ اختلاف زیادی ندارند . پس پیشنهاد ما به شما خرید کولرگازی اینورتر بوش مدل ۱۰۰ می باشد .

مدل ۶۰۲ تولید ۲۰۱۶ بدون اینورتر

اگر بنا به هر دلیلی می خواهید از کولرگازی بدون اینورتر استفاده نمایید یا بودجه شما برای خرید کولرگازی به اندازی مدل های ۱۰۰ و یا ۹۱۵ نیست ، مدل ۶۰۲ نیز یکی از مدل های برتر بوش می باشد و قدرت سرمایش عالی داشته و در مصرف انرژی نیز متوسط می باشد .

شرکت هوای پاک ایران نمایندگی کولرگازی بوش در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *