کولر گازی اینورتر بوش | نمایندگی کولر گازی بوش | کولر گازی بوش

کولرگازی بوش اینورتر ، وارد کننده انحصاری کولرگازی اینورتر بوش و سیستم های تهویه مطبوع کولرگازی اینورتر بوش در ایران با کارت گارانتی و ضمانت نامه معتبر کولرگازی اینورتر بوش هوای پاک ایران

گارانتی و خدمات پس از فروش

021-28427725

دفتر مرکزی فروش
09128759205
09125332528
امروز جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ / کاربر مهمان ، خوش آمدید / اگر عضو هستید به ناحیه کاربری خود وارد شوید

کولر گازی بوش ۲۰۱۹ کم مصرف ترین در جهان

نوشته شده در ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ /

کولر گازی بوش ۲۰۱۹ کم مصرف ترین در جهان : کولر گازی بوش ۲۰۱۹ که جدیدترین مدل آن می باشد کم مصرف ترین کولر گازی در جهان لقب گرفته است . این سری جدید از کولر گازی بوش در ۶ ظرفیت مختلف از ۹۰۰۰ تا ۳۶۰۰۰ در قالب دستگاه دیواری و در ۶ ظرفیت استفاده از ۳۶۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ طراحی و تولید گردیده است .

ظرفیت های مختلف این کولر گازی برای متراژ و شرایط آب و هوایی مختلف استافده می گردد . برای مثال شما از یک دستگاه کولر بوش ۳۰۰۰۰ می توانید برای متراژ یک منزل تا ۱۰۰ متر و یک مغازه تا ۶۰ متر استفاده نمایید .

گارانتی معتبر ۵ سال تعویض کولر گازی بوش

شرکت هوای پاک ایران تنها نماینده انحصاری وارد کننده سیستم های تهویه مطبوع بوش در ایران می باشد . گارانتی و ارائه خدمات کولرگازی بوش نیز به عهده شرکت هوای پاک بوده و در مرحله اول اصالت یک دستگاه کولر بوش بر اساس گارانتی آن مشخص می گردد .

هوای پاک ایران برای تمامی محصولات خود ۵ سال ضمانت تعویض بدون قید و شرط ارائه می دهد که شامل هر شراطی بجز شکستگی دستگاه می گردد . در کولر گازی های بوش از کیت برد و محافظ هایی استفاده گردیده است که نوسانات برق را تا ۹۹% خنثی می کند .

خدمات دستگاه و تامین قطعه نیز تا ۱۰ سال ارائه داده می شود که در نوع خود بی نظیر می باشد . شما تا ۱۰ سال از بابت خدمات پس از فروش و قطعات دستگاه خود آسوده خاطر خواهید بود زیرا در مدت ضمانت نامه تحت پوشش شرکت هوای پاک می باشد .

نصب دستگاه کولر گازی بوش ۳۰۰۰۰ نیز به صورت رایگان توسط نماینده شرکت انجام می گردد . بعد از دریافت دستگاه کولرگازی درب منزل یا محل کار خود ، در بخش سامانه درخواست نصب بوش ایران ، کارت گارانتی خود را ثبت کرده و درخواست نصب دستگاه خود را صادر می نمایید و شرکت بعد از ثبت این درخواست طی ۷۲ ساعت نماینده شرکت جهت نصب و راه اندازی دستگاه به محل شما مراجعه خواهد نمود .

کولر گازی بوش 2019 کم مصرف ترین در جهان

همراه هر دستگاه کولر گازی بوش ۵ متر لوله مسی حلزونی و ۵ متر کابل وجود دارد که جرو متعلقات دستگاه می باشد .

گرید مصرف انرژی A+++ کولر گازی بوش

گرید یا بهره وری مصرف انرژی ، در یک دستگاه کولر گازی و در همه وسایل برقی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد . بهره وری انرژی به معنای میزان مصرف دستگاه نمی باشد ، بلکه به اینمعنی می باشد که برای مثال در یک کولر گازی ، دستگاه چه مقدار از انرژی مصرف شده را به سرمایش یا گرمایش تبدیل می کند .

به هر مقداری بیشتر یک دستگاه بهره وری انرژی بیشتری داشته باشد به این معنی است که انرژی را مفیدتر مصرف و سرمایش بیشتری را برا یشما ایجاد نموده است  . کولر گازی های ۲۰۱۹ بوش گرید مصرف انرژی A+++ است که به معنای بیشتری میزان بهره وری انرژی می باشد .

شرکت هوای پاک نمایندگی رسمی کولر گازی بوش در ایران می باشد که محصولات خود را با ضمانت نامه هوای پاک ارائه می دهد .

تلفن دفتر فروش و خدمات پس از فروش : ۰۲۱۹۵۱۱۸۳۸۰

وب سایت رسمی فروش و خدمات : www.boschiran.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *