کولر گازی اینورتر بوش | نمایندگی کولر گازی بوش | کولر گازی بوش

کولرگازی بوش اینورتر ، وارد کننده انحصاری کولرگازی اینورتر بوش و سیستم های تهویه مطبوع کولرگازی اینورتر بوش در ایران با کارت گارانتی و ضمانت نامه معتبر کولرگازی اینورتر بوش هوای پاک ایران

گارانتی و خدمات پس از فروش

021-28427725

دفتر مرکزی فروش
09128759205
09125332528
امروز دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ / کاربر مهمان ، خوش آمدید / اگر عضو هستید به ناحیه کاربری خود وارد شوید

کولر گازی بوش اینورتر سری ۶ نسل ۲۰۱۹

نوشته شده در ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ /

کولر گازی بوش اینورتر سری ۶ نسل ۳ ۲۰۱۹ ، شرکت هوای پاک ایران وارد کننده انحصاری کولرگازی اینورتر بوش در ایران می باشد . نسل جدید ۲۰۱۸ کولرگازی بوش از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بوده و آخرین سری تکنولوژی بوش در ساخت آنها به کار رفته است . سری ۶ کولرگازی های بوش بسیار کم مصرف بوده و در عین حال بسیار پر قدرت می باشد . در سری ۶ کولرگازی های بوش از نسل ۳ برد های دی سی اینورتر که آخرین نسل از برد های دی سی اینورتر ساخته شده توسط کمپانی بوش می باشد استفاده شده است .

کولرگازی بوش به لطف این برد تا ۷۳% در مصرف انرژی صرفه جویی کرده و بهره وری انرژی A+++ دارد ، به این معنی که حداکثر انرژی مصرف شده را برای شما به سرمایش و یا گرمایش تبدیل می کند و همین امر باهث شده است که مصرف کولرگازی پایین تر آمده زیرا سریعتر محیط شما را خنک کرده و سیستم اینورتر دور کمپروسور را سریعتر کاهش می دهد .

کولرگازی بوش سری ۶ تولید سال ۲۰۱۸ بوده که قطعات آن توسط شرکت بوش در آلمان ساخته شده و در کشور بلژیک مونتاژ گردیده است .  سری ۵ یا مدل ۲۰۱۷ کولرگازی بوش در کشور اسلوونی مونتاژ می گردید . سری جدید کولرگازی بوش در ۶ ظرفیت مختلف ۹۰۰۰ ، ۱۲۰۰۰ ، ۱۸۰۰۰ ، ۲۴۰۰۰ ، ۳۰۰۰۰ و ۳۶۰۰۰ تولید شده است که می توانید در متراژ های مختلف از انواع ظرفیت های کولرگازی بوش استفاده نمایید .

مدل جدید کولرگازی اینورتر بوش ۱۰۰ نام دارد برای مثال در ظرفیت ۲۴۰۰۰ مدل کولرگازی B1ZM24100 می باشد که آخرین مدل و بهترین مدل کولرگازی بوش در سال ۲۰۱۸ می باشد .

کولر گازی بوش اینورتر سری ۶ نسل ۳ ۲۰۱۹

مبرد گاز در کولرگازی اینورتر بوش R410a می باشد که به مراتب از گاز R22 بهتر بوده و سرمایش بیشتری ایجاد می کند . دمای جوشش گاز R410a منفی ۵۲ درجه سانتی گراد می باشد در حالی که دمای جوشش گاز R22 منفی ۴۱ درجه سانتی گراد می باشد که این خود گویای این است که گاز R410a نسبت به گاز R22 سرمایش بسیار بیشتری ایجاد می کند . این مورد نیز به صورت غیر مستقیم بر روی مصرف انرژی در کولرگازی تاثیر گذار می باشد زیرا سریعتر محیط خنک شده و عملکرد کاهش دور کمپروسور توسط کیت برد اینورتر سرعتر انجام می گیرد و مصرف انرژی نیز با کاهش دور کمپروسور کاهش می یابد .

شرکت هوای پاک ایران محصولات خود را با ۵ سال ضمانت تعویض بدون قید و شرط ، ۱۰ سال خدمات پس از فروش و ۳۶ ماه گارانتی طلایی نگهداری و سرویس دستگاه ارائه می دهد . نصب دستگاه توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *