کولر گازی اینورتر بوش | نمایندگی کولر گازی بوش | کولر گازی بوش

کولرگازی بوش اینورتر ، وارد کننده انحصاری کولرگازی اینورتر بوش و سیستم های تهویه مطبوع کولرگازی اینورتر بوش در ایران با کارت گارانتی و ضمانت نامه معتبر کولرگازی اینورتر بوش هوای پاک ایران

گارانتی و خدمات پس از فروش

021-28427725

دفتر مرکزی فروش
09128759205
09125332528
امروز دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ / کاربر مهمان ، خوش آمدید / اگر عضو هستید به ناحیه کاربری خود وارد شوید

اجزای تشکیل دهنده یونیت داخلی کولرگازی بوش

نوشته شده در ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ /

همان طور که به اختصار در فصل های گذشته یونیت خارجی کولر گازی بوش را تشریح و وظایف هر کدام را بررسی نمودیم این بار اجزای تشکیل دهنده یونیت داخلی یا همان پنل داخلی کولرگازی بوش را تشریح خواهیم کرد

اوپراتور یان همان پنل دستگاه نازلی است که توسط یونیت خارجی کولر گازی هوای سرد شده را در فضای شما توضیع مینماید که این نازل از اجزایی متشکل شده است که هر کدام وظایف و مسولیت های خود را در کولر گازی بوش عهده دارند . که شکت های تولید کننده کولر گازی با توجه به اعتبار ونوع کیفیت میتوانند امکانات قابل ملاحضه کاربردی تر بروی کولر گازی بوش اجرا و نصب نمایند .

رادیاتور و لوله مویی کولرگازی بوش

در داخل ساختار پنل کولر گازی بوش رادیاتورهایی به شکل مستطیل وجود دارد که توسط لوله مویی هایی که در هر طرف بسته به ظرفیت کولر گازی بوش فرق میکند ورودی هایی به نام لوله مویی وجود دارد که مایع مبرد کولرگازی توسط لوله مویی وارد شریان های رادیاتور کولر گازی بوش میشوند که در ان منبسط خواهد شد ودر طی پروسه جداگانه مایع مبرد از خروجی های لوله مویی دیگر به کمپروسور کولر گازی بوش جهت متراکم کردن توسط کمپروسور انتقال داده خواهد شد .

بلووور کولرگازی بوش

بلوور قطعه استوانه پلاستیکی شکل است که از پره های کریستالی کوچک تشکیل شده است که وظیفه اصلی ان با چرخاندن توسط ارمیچیر هایی که در دو طرف به ان متصل شده است که با چرخاندن متوالی به اطراف رادیاتور منبسد شده هوای سرد شده را به داخل فضا شما توضیع میکند . از وظایف درگیر بلوور کولر گازی بوش پرتاب هوا با سرعت بیشتر به داخل فضای شما میباشد .

صفحه نمایشگر کولر گازی اینورتر بوش

صفحه نمایشگر کولرگازی وظیفه انتقال داده ها و فرمان های دستوری شما به پنل و از پنل به کندانسور منتقل خواهد شد .از وظایف دیگر نمایشگر نمایش وضعیت کولرگازی و مشکل هایی که در طی فرایند بوجود می اید را بروی صفحه نمایش با ایجاد اعداد که کد خطا نامیده شده میشود نمایش داده خواهد شد همچنین صفحه نمایش کولر گازی میتواند دمای درخواستی که توسط ریموت از طرف شما تنظیم میگردد به سایر قطعات منتقل می نماید .

کولرگازی بوش

دمپرهای اتوماتیک کولر گازی بوش

دمپرهای افقی وعمودی کولرگازی بوش که در قسمت خارجی میباشد توسط ارمیچیرهایی که سبب میشود دمپرهای چپ و راست و افقی و عمودی بودن پرها را انجام دهد که وظیفه اصلی انها پرتاب باد خنک شده در حالت عمودی یا افقی یا چپ وراست فضای شما به صورت اتوماتیک میباشد . که شما توسط ریموت میتوایند از حرکت کردن و متوقف کردن ان را صادر کنید .

سنسورهای حراراتی کولر گازی بوش

در هر کولر گازی تعدادی سنسور حرارتی بروی پنل یا کندانسورکولر گازی بوش شما وجود دارد که هر کدام وظیفه ومسولیت خود را در پروسه کولر گازی بوش بر عهده دارد که هدف نهایی انها انتقال اطلاعات دما از یک نقطه به یک نقطه دیگر منتقل خواهد داد . در پنل کولر گازی بوش تعدادی سنسور حراراتی وجود دارد که اطلاعات دما فضای شما را به پنل وکمپروسور انتقال خواهد داد .

جعبه تقسیم انرژی کولر گازی بوش

در زیر کاپوت پنل کولر گازی شما یک جعبه تقسیم برق وجود دارد که برق مورد نیاز هر قسمت از ان تقسیم و تهیه میگرد به این صورت که برق اصلی به جعبه تقسیم وصل و از همان جا برق مورد نیاز هر قسمت بصورت جداگانه تقسیم بندی خواهد شد .

سیستم تصفیه هوا بروی کولر گازی بوش

با توجه به قدرت ومیزان کیفیت کالای تولید شده شرکت بوش که با سایر شرکت های تولید کننده کولر گازی در جهان میتوان به این نکته اشاره کرد که حایز اهمیت بودن شرکت بوش و متمرکز بودن شرکت بر کالاهایی که اسایش و راحتی بیشتر مشتریان را تامین کند تاکیید دارد از این رو با توجه به نیاز یک سیستم کولر گازی به داشتن سیستم تصفیه هوای خانگی که در داخل پنل کولر گازی بوش کار گداشته میشود و وظیفه اصلی ان تصفیه کامل هوای فضای شما از هرگونه گرد و غبار و یون های منفی داخل فضای شما و سایر الاینده ها را تمیز خواهد نمود .لازم به ذکر است سایر شرکت ها مخصوصا شرکت های چینی بدلیل رقابت از ارایه و کار گذاشتن برغی از سیستم های کاریردی همانند تصفیه هوا خوداری خواهند نمود .

کولرگازی بوش اصلی را فقط با ضمانت نامه شرکت هوای پاک ایارن تهیه نمایید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *