کولر گازی اینورتر بوش | نمایندگی کولر گازی بوش | کولر گازی بوش

کولرگازی بوش اینورتر ، وارد کننده انحصاری کولرگازی اینورتر بوش و سیستم های تهویه مطبوع کولرگازی اینورتر بوش در ایران با کارت گارانتی و ضمانت نامه معتبر کولرگازی اینورتر بوش هوای پاک ایران

گارانتی و خدمات پس از فروش

021-28427725

دفتر مرکزی فروش
09128759205
09125332528
امروز پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ / کاربر مهمان ، خوش آمدید / اگر عضو هستید به ناحیه کاربری خود وارد شوید

کولر گازی بوش اینورتر ۱۸۰۰۰

نوشته شده در ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ /

کولرگازی بوش اینورتر۱۸۰۰۰

کولر گازی بوش اینورتر 18000

کولر گازی بوش اینورتر ۱۸۰۰۰ : با توجه به کاهش چشم گیر مصرف انرژی کولرگازی بوش ۱۸۰۰۰   به لطف سیستم دی سی اینورتر بوش  در سری جدید ۲۰۱۹ و کیفیت فوق العاده  قطعات و سیستم های نویز گیردستگاه و کاهش سطح صدای DB دستگاه  واستفاده از تصفیه هوای خانگی بسیار حرفه که تمامی الاینده های هوازی که شامل گرد و غبار و یون های منفی فضای شما میباشد رو تصفیه خواهد نمود  وهمچنین  مهار کننده نواسانات برق در  کولرگازی بوش سری  ۱۰۰ و گارانتی ۵ سال تعویض دستگاه توسط شرکت هوای پاک که تنها نماینده  شرکت بوش در ایران میباشد با خیال راحت از سیستم طهویه مطبوع خود  خود نهایت استفاده را ببرید .

کولر گازی بوش اینورتر 18000

اینورتر چیست ؟

به زبان ساده تکنولوژی DC  اینورتر بوش با توجه به دمای محیط فضای شما دور کمپروسور را تنظیم می کند علاوه بر این زمانی که دمای اتاق شما به دمای مطلوب تنظیم شده رسید ، دور کمپروسور کاملا پایین آمده و عملا برق بسیار کمی مصرف می کند و زمانی که دمای اتاق شما بالا رفت کمپروسور از دور پایین دوباره شروع به کار کرده و دور موتور را بالا می برد که این عملکرد از خاموش و روشن شدن مکرر کمپروسور جلوگیری کرده و مصرف برق را به صورت چشمگیری کاهش می دهد.

کولر گازی بوش اینورتر 18000

مقایسه کولرگازی بوش اینورتر با کولرگازی بدون اینورتر به زبان تصویر

کولر گازی بوش اینورتر 18000
کولر گازی بوش اینورتر 18000


مشخصات فنی کولر گازی بوش اینورتر ۱۸۰۰۰

نسل جدید کولر گازی بوش اینورتر ۱۸۰۰۰ سری ۲۰۱۹

 • ظرفیت سرمایش : ۱۸۲۰۰
 • ظرفیت گرمایش : ۱۸۵۰۰
 • کلاس انرژی +++A
 • استارت دستگاه :۱٫۲
 • میزان مصرف انرژی در سرمایش :۴٫۲A
 • میزان مصرف انرژی در گرمایش :۴٫۳A
 • میزان  تولید صدای  یونیت داخلی : ۲۷db
 • میزان تولید صدای یونیت خارجی : ۳۸db
 • سری ساخت :۲۰۱۸
 • شرایط کارکرد محیطی در مناطق حاره ای و معتدل T1 و T3
 • نوع سیستم DC inverter
 • ۷۳% کاهش مصرف انرژی ب لطف سیستم دی سی اینورتر بوش
 • قدرت تحمل کمپرسور تا دمای بالا ۶۵C+ و زیر صفر (۱۵C-)
 • دارای کیت برد اینورتر
 • نوع مبرد گاز R410A
 • نوع کمپروسور   کوپلند تیپ Scroll
 • پرتاب هوای چهار طرف اتومات
 • سیستم یخزدایی کمپروسور
 • عملکرد هوشمند دستگاه
 • سیستم سه بعدی کنترل دمای محیط
 • مجهز به سیستم تصفیه هوای خانگی
 • متراژ قابل پوشش :۵۵ متر مربع
 • مکش سه طرفه جریان هوای گرم جهت سرمایش سریعتر و کارایی بهتر
 • پنج سال ضمانت بدون قید و شرط تعویض شرکت هوای پاک ایران تنها نماینده رسمی خدمات پس از فروش کولر گازی بوش در ایران
 • نصب رایگان توسط نمایندگان شرکت هوای پاک ایران
 • پنج متر لوله و کابل رایگان
 • دارای ریموت (کنترل) هوشمند
 • کلیه قطعات کشور آلمان مونتاژ  کشور بلژیک
 • شرکت هوای پاک ایران تنها نماینده رسمی کولر گازی بوش در ایران

خرید کولر گازی بوش اینورتر ۱۸۰۰۰

کولر گازی بوش اینورتر 18000

کولر گازی بوش اینورتر ۱۸۰۰۰ سری ۲۰۱۹

کولرگازی بوش ۱۸۰۰۰ اینورتر بی نظیر ترین کولر گازی در مصرف انرژی

کولر گازی بوش اینورتر 18000

عملکرد سیستم اینوتر در کولرگازی بوش اینورتر ۱۸۰۰۰

کولر گازی بوش اینورتر 18000

خدمات و ضمانت نامه کولرگازی بوش اینورتر در ایران

شرکت هوای پاک یران تنها وارد کننده و نماینده رسمی شرکت بوش در واردات و ارایه خدمات پس از فروش کولر گازی بوش و سیستم های تهویه مطبوع بوش و تنها شرکت معتبر برای ضمانت و گارانتی کولر گازی بوش در ایران می باشد .

شرکت بازرگانی هوای پاک ایران برای تمامی سیستم های تهویه مطبوع خود ۶۰ ماه ( ۵ سال ) گارانتی تعویض بدون قید و شرط قرار داده است . همچنین برای مدت ۱۰ سال خدمات پس از فروش و ۳۶ ماه گارانتی طلایی نگهداری و سرویس و نگهداری  دستگاه را ارائه می دهد .

شرکت هوای پاک ایران با بیش از ۱۳ سال سابقه درخشان در زمینه واردات سیستم های تهویه مطبوع بوش و گارانتی و خدمات پس از فروش سیستم های تهویه مطبوع بوش و کولر گازی بوش ۲۴۰۰۰ در ایران را برعهده دارد که مسولیت پذیری و تعهد این شرکت در قبال عرضه محصولات و مشتری مداری این گروه توانسته است رضایت کامل مشتریان خود را به دست آورد .

کولر گازی بوش اینورتر 18000
کولر گازی بوش اینورتر 18000


گارانتی معتبر ۵ سال تعویض بدون قید شرکت هوای پاک تنها نماینده رسمی شرکت بوش در ایران

لطفا پس از خرید و تحویل دستگاه کولر گازی بوش ۱۸۰۰۰ از حاملین شرکت هوای پاک خواهشمندیم بدلیل شرایط ضمانت نامه از باز کردن کارتن های دریافتی جدا خوداری نمایید .در صورت مشکل دار بودن دستگاه نماینده شرکت حتما موضوع را تایید و شرکت در اجرای تعویض مجدد دستگاه اقدام خواهد نمود .

لذا خواهشمندیم پس از تحویل دستگاه جهت نصب و راه اندازی کولر گازی بوش ۱۸۰۰۰ به سایت رسمی شرکت هوای پاک مراجعه و در قسمت درخواست نصب فرم درخواستی را تکمیل و ارسال نمایید نمایندگان شرکت در فاصله زمانی بین ۰ تا ۷۲ ساعت پس از تکمیل فرم درخواست نصب با شما تماس و هماهنگی لازم جهت نصب دستگاه اقدام خواهند نمود .

کولر گازی بوش اینورتر 18000
کولر گازی بوش اینورتر 18000

مشخصات فنی کولر گازی بوش ۱۸۰۰۰ اینورتر

 • فوق العاده کم مصرف به لطف تکنولوژی دی سی اینورتر کولرگازی بوش ۱۸۰۰۰
 • پرتاب باد ۴ جهت اتوماتیک کولرگازی بوش
 • سیستم تصفیه هوای خانگی حرفه ای و استریلیزه تمیز کردن کامل هوا در کولرگازی بوش
 • فوق العاده کم صدا و کم مصرف در سری جدید کولرگازی بوش اینورتر ۱۸۰۰۰
 • امکانات کاربردی هوشمند کولرگازی بوش ۱۸۰۰۰
 • فوق العاده کم مصرف در مدل های جدید ۲۰۱۹ کولرگازی بوش
 • ۷۳ درصد کاهش مصرف انرژی در سری جدید کولرگازی بوش
 • تصفیه هوای حرفه ای جدید کولرگازی بوش
 • سیستم اتومات تمیز کننده یونیت داخلی کولر گازی بوش


کاهش چشم گیر مصرف برق در کولر گازی بوش اینورتر ۱۸۰۰۰

تکنولوژی کولرگازی بوش اینورتر راه حل امروزی برای راحتی بیشتر و مصرف انرژی کمتر طراحی شده است . سیستم اینورتر در کولرگازی بوش سبب میشود مصرف انرژی شما تا ۷۳% صرفه جویی شود که این امر به دلیل متغیر بودن دور کمپروسور وفن شما و با توجه به شدت گرم بودن محیط شما قابل تغیر خواهد بود و همچنین به وسیله سیستم اینورتر در کولرگازی بوش اینوتر از خواموش و روشن شدن مکرر دستگاه جلوگیری میکند که نتیجه ان کاهش چشم گیر مصرف برق شما خواهد بود .

در کولرگازی بوش اینورتر با توجه داشتن کیت برد اینورتر هم بروی کمپروسور و هم بروی یونیت داخلی سبب شده کلیه سیستم شما متغیر و کم مصرف تر نسبت به مدل های قبلی باشد

کولر گازی بوش اینورتر 18000


تولید سرمایش سریع در حداقل زمان در سری جدید کولر گازی بوش اینورتر ۱۸۰۰۰

از آن جایی که راه اندازی کولر گازی بوش اینورتر با فرکانس انجام میپزیرد روشی بسیار مناسب برای تامین سرمایش در کوتاهترین زمان و رسیدن به دمای تعیین شده و حداکثر ظرفیت دستگاه میباشد که قادر است در کوتاهترین زمان ممکن به دور نهایی و اوج ظرفیت تولید خود برسد که نهایتا این پروسه منجر به کاهش زمان سرمایش و کاهش مصرف برق خواهد شد .

کولر گازی بوش اینورتر 18000


راندمان بالا و اسایش و بهتر با کولرگازی بوش اینورتر

از ان جایی که در سیستم کولرگازی اینورتر بوش دور کمپروسور توسط دمای محیط شما تعریف می شود به طور ظریفی در حداقل ظرفیت، کنترل می شود و تهویه راحت هوا بدون روشن خاموش شدن دستگاه ، تحقق می یابد.

کولر گازی بوش اینورتر 18000


پره های چرخش اتوماتیک باد به سمت بالا/پایین و چپ/راست و گردش در سری جدید کولرگازی بوش اینورتر

چرخش اتوماتیک پره ها چهار طرفه در سری های جدید کولر گازی بوش اینورتر ۱۸۰۰۰ سبب می شود که هوا در چهار طرف محیط شما به چرخش در اید وهمه فضای شما از یک دما برخوردار باشد . این امر سبب میشود سیستم تصویه هوای شما عملکردی بهتری داشته و از هوای تمیز تری برخوردار شوید .

کولر گازی بوش اینورتر 18000


روشن شدن مجدد اتوماتیک کولرگازی بوش اینورتر بعد از قطعی برق

در صورتکی که برق منزل شما به هر دلیل قطع گردد به محض اتصال مجدد برق دستگاه به طور اتوماتیک در همان وضعیت عملکرد پیشین شروع به کار خواهد کرد که توسط کنتاکتورهایی که بروی کمپروسور نصب شده است سبب میشود که مانع اسیب زدن به قسمت های داخلی سیستم شود .


تایمر خواب در مدل های جدید کولرگازی بوش اینورتر ۱۸۰۰۰

تایمر خواب دستگاه کولرگازی بوش شما به طور اتوماتیک دمای اتاق خواب شما را به تدریج تغییر می دهد تا شما ازخواب شبانه راحتی بهره مند شوید این کار با افزایش دما هر ۱ ساعت ۱ درجه و یا ۰.۱ درجه در هر ۱۵ دقیقه انجام می شود.

کولر گازی بوش اینورتر 18000


حالت پر قدرت TURBO در سری جدید کولرگازی بوش ۱۸۰۰۰

با استفاده از دکمه توربو بر روی ریموت کنترل ، در این حالت دستگاه شما در کمترین زمان و در فاصله زمانی ۵ دقیقه با حداکثر قدرت دورکمپروسور عمل میکند تا به اوج نهایی خود برسد که این حالت میتواند تا ۱ ساعت به طول بینجامد و قادر است اتاق و فضای شما را در کوتاه تربن زمان خنک نماید.

کولر گازی بوش اینورتر 18000


فوق العاده کم صدا درسریجدید کولرگازی بوش اینورتر ۱۸۰۰۰

میزان صدای تولید شده در مدل های جدید کولرگازی بوش اینورتر بدلیل طراحی فوق العاده و قرار گیری شانه های بلوور سبب شده که یونیت داخلی کولرگازی بوش شما حداقل صدا را داشته باشد .

کولر گازی بوش اینورتر 18000


نشانگر تعویض و تمیز کردن فیلتر های تصفیه هوا در کولرگازی بوش اینورتر ۱۸۰۰۰

بروی صفحه نمایشگر یونیت داخلی کولرگازی بوش با کثیف شدن فیلتر های داخلی تصفیه هوا به شما اطلاع خواهد داد که باید انها را مجددا تمیز و در جای خود قرار دهید که عدم ان موجب کاهش کیفیت هوا و پر سروصدا بودن دستگاه و کاهش خنک کنندگی خواهد بود .

کولر گازی بوش اینورتر 18000


طول عمر و دوام بیشتر کنداسور کولر گازی بوش اینورتر ۱۸۰۰۰


از ان جایی که در سری جدید کولرگازی بوش اینورتر همه قسمت های حساس همچون رادیاتور های بیرونی کندانسور از جنس فلز مس بکار برده شده است و اصطلاحا گلد فن معرفی میشوند سبب میشود که در مقابل عوامل جوی همچون گرما و سرما و باران های اسیدی مقاومت بیشتری در برابر خوردگی و زنگ زدگی داشته باشد .

کولر گازی بوش اینورتر 18000


فیلتر های تصفیه هوای جدید کولرگازی بوش اینورتر ۱۸۰۰۰

کولر گازی بوش اینورتر 18000

فیلتر هپا : کولرگازی بوش با داشتن فیلترهای HEPA حداقل ۹۹٫۹۷٪ ذرات را که ۰٫۳ میکرومتر قطر دارند جذب می کنند.این نوع فیلتر برای حذف ذرات ریز و نامرئی که وارد هوای محیط شما میشوند حذف مینماید .

با فیلتر HEPA، شما می توانید هوای خود را از گرده ، مو و پر پرندگان و حیوانات خانگی ، گرد و غبار و سایر ذرات کوچک را پاک کنید.

فیلترهای HEPA به منظور تمیز کردن هوا برای افرادی که دارای آلرژی و حساسیت هستند بسیار مفید است.

کولر گازی بوش اینورتر 18000

ویتامین C : ویتامین سی رطوبت پوست را نیز حفظ می کند.ویتامین C ماده مورد نیاز برای تولید کلاژن و الاستین است که برای پوست سالم ضروری می باشد.  مخلوط کردن ویتامین C در جریان هوای تهویه مطبوع و کولر گازی باعث شده است تا اثر مستقیم مرطوب کنندگی روی پوست ایجاد شود.برای ترکیب ویتامین C به جریان هوا تهویه هوا، یک افزودنی سرامیکی در فیلتر، ویتامین C را به وسیله رطوبت در هوا آزاد می کند. زئولیت به عنوان یک جاذب رطوبت برای رها سازی ویتامین C بخصوص در شرایط خشک مانند زمستان، زمانی که مرطوب سازی بیشتری مورد نیاز است، اضافه می شود.

کولر گازی بوش اینورتر 18000

فیلتر کربن فعال : این فیلترهای هوشمند ، مبارز بزرگی با همه چیز هستند .از آلرژی زا ها و آلودگی های شدید تا دود و بوی های ناخوشایند. آنها در فرآیندهایشان به جذب و حذف ناخالصی تکیه می کنند، به طوری که آنچه باقی می ماند هوا تازه برای تنفس است.این فیلترها به طور عمده برای حذف ترکیبات خطرناک در سیستم های تصفیه هوای خانه استفاده می شود.

کولر گازی بوش اینورتر 18000

یون ساز : یونیزاسیون هوا عملکردی است که برای خالص سازی هوا از مولکول هایی با بار الکتریکی استفاده شده است. به طور خلاصه، در یونیزاسیون ها از ذرات باردار به نام یون برای کمک به تصفیه هوا استفاده می کنند. آنها به حذف آلاینده ها و ناخالصی هایی مانند گرد و غبار، گرده، کرک، مو حیوانات خانگی، دود، ویروس های احتمالی، سموم شیمیایی و حتی بوها کمک می کنند. گزارشات بیشتر نشان می دهند که یونیزه ها ممکن است به افراد مبتلا به آسم، اختلال در سیستم ایمنی،ابتلا به  آلرژی و حساسیت های شیمیایی و همچنین بیمار های تنفسی کمک کنند.

کولر گازی بوش اینورتر 18000


سیستم محافظ از قطعات مکانیکی و الکترونیکی در کولر گازی بوش اینورتر ۱۸۰۰۰

بسیاری از خریداران کولرگازی این سوال در ذهنشان مطرح خواهد شد که کولرگازی های اینورتر مقاومت کمتری در مقابل نوسانات برق دارند ودر مواجه با نوسانات با مشکل مواجه خواهند شد اما پاسخ سوال این است که در مدل های جدید کولرگازی بوش اینورتر از محافظ هایی که اصطلاحا کنداکتور نامیده میشوند استفاده میکند که بروی همه قسمت های الکترونیکی و مکانیکی نصب شده اند که با افزایش و کاهش ناگهانی برق فرمان قطع را صادر مینماید و مانع از اسیب زدن به قسمت های فوق خواهد شد .

سیستم تصفیه هوای حرفه ای کولرگازی بوش ۱۸۰۰۰ اینورتر

باید توجه داشت یکی از مشخصات بازر یک دستگاه کولرگازی دارا بودن یک سیسنم تصفیه هوا است که بتواند هوای داخل فضای شما را تصفیه نماید با توجه به این مورد که افرادی که از کولرگازی استفاده می نمایند حتما باید از محدوده بسته ای استفاده نمایند از این رو یک داشتن یک سیستم تصفیه هوای خانگی برای یک سیستم تهویه مطبوع لازم وضروری است که بتواند هوای مرده فضای شما را به راحتی تصفیه نماید. در سیستمهای جدید کولرگازی بوش یک سیستم تصفیه هوای خانگی حرفه ای طراحی و نصب گردیده است که قادر است ۱۰۰ درصد هوای فضای شما را تصفیه نماید .

تصفیه هوای کولرگازی بوش


سیستم محافظ از قطعات مکانیکی و الکترونیکی در کولر گازی بوش اینورتر ۱۸۰۰۰

بسیاری از خریداران کولرگازی این سوال در ذهنشان مطرح خواهد شد که کولرگازی های اینورتر مقاومت کمتری در مقابل نوسانات برق دارند ودر مواجه با نوسانات با مشکل مواجه خواهند شد اما پاسخ سوال این است که در مدل های جدید کولرگازی بوش اینورتر از محافظ هایی که اصطلاحا کنداکتور نامیده میشوند استفاده میکند که بروی همه قسمت های الکترونیکی و مکانیکی نصب شده اند که با افزایش و کاهش ناگهانی برق فرمان قطع را صادر مینماید و مانع از اسیب زدن به قسمت های فوق خواهد شد .

کولر گازی بوش اینورتر 18000


کمپروسور کولرگازی بوش اینورتر ۱۸۰۰۰

همه کمپروسور های کولرگازی بوش از شرکت کوپلند میباشد از ان جایی که خود شرکت بوش از سازنده های کمپروسور در جهان محسوب میشود وتمام کپروسورهای نصب شده بروی دستگاه ها از تیپ اسکرول و از شرکت کوپلند که یک شرکت از زیر مجموعه های شرکت بوش و یک شرکت کاملا مستقل المانی در طراحی کمپروسورهای بروز و پر قدرت میباشد استفاده میکند

کولر گازی بوش اینورتر 18000


مطلقات کولرگازی بوش اینورتر ۱۸۰۰۰

در همه پک ها وست های کولرگازی بوش مطلقاتی که شامل لوله و موم و محافظ های پلاستیکی کابل و گیج های زاپاس که مستلزم استفاده برای نصب دستگاه میباشد قرار دارد

کولر گازی بوش اینورتر 18000


ضمانت نامه کولرگازی بوش در ایران

شرکت هوای پاک ایران تنها نماینده رسمی شرکت بوش مادر در ایران میباشد که در تنها وارد کننده رسمی سیستم های تهویه مطبوع و کولر گازی بوش در ایران میباشد از این رو تنها شرکت رسمی در ارایه خدمات پس از فروش کولرگازی بوش و سیستم های سرمایشی و گرمایشی بوش را در ایران برعهده دارد .

کولر گازی بوش اینورتر 18000

ضمانت نامه کولر گازی بوش با گارانتی شرکت هوای پاک ایران

کولر گازی بوش اینورتر 18000


سیستم تصفیه هوای حرفه ای کولرگازی بوش اینورتر ۱۸۰۰۰ مکمل تمیزی هوای منزل شما

در مدل های جدید کولرگازی بوش اینورتر از تصفیه هوای های بسیارحرفه ای وکارامد استفاده شده است که بطور کامل ۱۰۰ درصد هوای محیط شما را از الاینده ها و یون های منفی تمیز مینماید .

کولر گازی اینورتر بوش


جدید ترین تکنولوژی کولرگازی بوش با رادیاتور های طلایی

در مدل های جدید کولر گازی بوش همه رادیاتورهای یونیت داخلی و خارجی از جنس الیاژ میباشد که در مقابل خوردگی وزنگ زدگی و مخصوصا باران های اسیدی که در بسیار از مناطق کشور مرسوم است و موجب از بین رفتن و خرابی دستگاه شما خواهد شد از این رو با تغییر جنس المنیوم به الیاژ مس در مدل های جدید کولرگازی بوش سبب شده است که مقاوت بیشری در مقابل عوامل جوی داشته باشند .

کولر گازی بوش اینورتر 18000

کولر گازی بوش اینورتر 18000

کولر گازی بوش اینورتر ۱۸۰۰۰

کولر گازی بوش

کولر گازی

ضمانت نامه کولر گازی بوش

کولرگازی کم مصرف

لیست قیمت کولر گازی بوش

کولر گازی بوش ۱۸۰۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *