کولر گازی اینورتر بوش | نمایندگی کولر گازی بوش | کولر گازی بوش

کولرگازی بوش اینورتر ، وارد کننده انحصاری کولرگازی اینورتر بوش و سیستم های تهویه مطبوع کولرگازی اینورتر بوش در ایران با کارت گارانتی و ضمانت نامه معتبر کولرگازی اینورتر بوش هوای پاک ایران

گارانتی و خدمات پس از فروش

021-28427725

دفتر مرکزی فروش
09128759205
09125332528
امروز دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ / کاربر مهمان ، خوش آمدید / اگر عضو هستید به ناحیه کاربری خود وارد شوید

کولر گازی بوش ۳۶۰۰۰ اینورتر

نوشته شده در ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ /

درباره کولر گازی بوش اینورتر ۳۶۰۰۰

کولر گازی بوش ۳۶۰۰۰ اینورتر با توجه به کاهش چشم گیر مصرف انرژی به لطف سیستم دی سی اینورتر بوش در سری جدید x100 باعث کاهش ۷۳ % کاهش مصرف انرژی خواهد شد و کیفیت فوق العاده  قطعات و سیستم های نویز گیر دستگاه و کاهش سطح تولید صدای دستگاه و استفاده از تصفیه هوای خانگی بسیار حرفه ای که تمامی الاینده های هوازی که شامل گرد و غبار و یون های منفی فضای شما می باشد را تصفیه خواهد نمود .

ضمانت نامه و گارانتی ۵ سال کولرگازی بوش که شاما تعویض بدون قید وشرط تعویض دستگاه توسط شرکت هوای پاک که تنها نماینده شرکت بوش در ایران می باشد که شما با اطمینان قلبی میتوانید از خدمات ان بهره مند شوید .

اینورتر چیست ؟

به زبان ساده تکنولوژی DC  اینورتر بوش با توجه به دمای محیط فضای شما دور کمپروسور را تنظیم می کند علاوه بر این زمانی که دمای اتاق شما به دمای مطلوب تنظیم شده رسید ، دور کمپروسور کاملا پایین آمده و عملا برق بسیار کمی مصرف می کند و زمانی که دمای اتاق شما بالا رفت کمپروسور از دور پایین دوباره شروع به کار کرده و دور موتور را بالا می برد که این عملکرد از خاموش و روشن شدن مکرر کمپروسور جلوگیری کرده و مصرف برق را به صورت چشمگیری کاهش می دهد.

عملکرد کولرگازی بوش اینورتر ۳۶۰۰۰


مقایسه کولرگازی بوش اینورتر با کولرگازی بوش بدون اینورتر


مشخصات فنی کولر گازی بوش اینورتر ۳۶۰۰۰

 • ظرفیت سرمایش : ۳۶۲۰۰
 • ظرفیت گرمایش : ۳۶۵۰۰
 • سری ساخت :۲۰۱۹
 • کلاس انرژی +++A
 • استارت دستگاه :۱٫۲
 • میزان مصرف انرژی در سرمایش :۹٫۴
 • میزان مصرف انرژی در گرمایش :۹٫۶
 • شرایط کارکرد محیطی در مناطق حاره ای و معتدل T1 و T3
 • نوع سیستم DC inverter
 • ۷۳% کاهش مصرف انرژی به لطف سیستم اینورتر
 • میزان  تولید صدای  یونیت داخلی : ۴۵db
 • میزان تولید صدای یونیت خارجی : ۵۱db
 • قدرت تحمل کمپرسور تا دمای بالا ۶۵C+ و زیر صفر (۱۵C-)
 • دارای کیت برد اینورتر نسل ۳
 • نوع مبرد گاز R410A
 • نوع کمپروسور   کوپلند تیپ Scroll  اسکرول
 • پرتاب هوای چهار طرف اتومات
 • سیستم یخزدایی کمپروسور دیفراست
 • عملکرد هوشمند دستگاه
 • سیستم سه بعدی کنترل دمای محیط
 • مجهز به سیستم تصفیه هوای خانگی
 • متراژ قابل پوشش :۱۴۰ متر مربع
 • مکش سه طرفه جریان هوای گرم جهت سرمایش سریعتر و کارایی بهتر
 • پنج سال ضمانت بدون قید و شرط تعویض شرکت هوای پاک ایران تنها نماینده رسمی کولر گازی بوش در ایران
 • نصب رایگان توسط نمایندگان شرکت هوای پاک
 • پنج متر لوله حلزونی  و کابل رایگان
 • دارای ریموت (کنترل) هوشمند
 • کلیه قطعات  کشور آلمان مونتاژ  کشور بلژیک
 • شرکت هوای پاک تنها نماینده رسمی و خدمات پس از فروش کولر گازی بوش در ایران

خرید کولر گازی بوش اینورتر ۳۶۰۰۰

لطفا پس از خرید و تحویل دستگاه کولر گازی بوش ۳۶۰۰۰ از حاملین شرکت هوای پاک خواهشمندیم بدلیل شرایط ضمانت نامه از باز کردن کارتن های دریافتی جدا خوداری نمایید .در صورت مشکل دار بودن دستگاه نماینده شرکت حتما موضوع را تایید و شرکت در اجرای تعویض مجدد دستگاه اقدام خواهد نمود .

لذا خواهشمندیم پس از تحویل دستگاه جهت نصب و راه اندازی کولر گازی بوش ۳۶۰۰۰ به سایت رسمی شرکت هوای پاک مراجعه و در قسمت درخواست نصب فرم درخواستی را تکمیل و ارسال نمایید نمایندگان شرکت در فاصله زمانی بین ۰ تا ۷۲ ساعت پس از تکمیل فرم درخواست نصب با شما تماس و هماهنگی لازم جهت نصب دستگاه اقدام خواهند نمود .

کولر گازی بوش ۳۶۰۰۰ اینورتر سری ۲۰۱۹

کولرگازی بوش اینورتر ۳۶۰۰۰ بی همتا در بی رقیب ترین کولر گازی در مصرف انرژی

کولر گازی بوش

مشخصات بارز فنی کولرگازی بوش ۳۶۰۰۰ اینورتر

 • فوق العاده کم مصرف به لطف تکنولوژی دی سی اینورتر کولرگازی بوش ۳۶۰۰۰
 • پرتاب باد ۴ جهت اتوماتیک کولرگازی بوش
 • سیستم تصفیه هوای خانگی حرفه ای و استریلیزه تمیز کردن کامل هوا در کولرگازی بوش
 • فوق العاده کم صدا و کم مصرف در سری جدید کولرگازی بوش اینورتر ۳۶۰۰۰
 • امکانات کاربردی هوشمند کولرگازی بوش ۳۶۰۰۰
 • فوق العاده کم مصرف در مدل های جدید ۲۰۱۹ کولرگازی بوش
 • ۷۳ درصد کاهش مصرف انرژی در سری جدید کولرگازی بوش
 • تصفیه هوای حرفه ای جدید کولرگازی بوش
 • سیستم اتومات تمیز کننده یونیت داخلی کولر گازی بوش


کاهش چشم گیر مصرف برق در کولر گازی بوش اینورتر ۳۶۰۰۰

تکنولوژی کولرگازی بوش اینورتر راه حل امروزی برای راحتی بیشتر و مصرف انرژی کمتر طراحی شده است . سیستم اینورتر در کولرگازی بوش سبب میشود مصرف انرژی شما تا ۷۳% صرفه جویی شود که این امر به دلیل متغیر بودن دور کمپروسور وفن شما و با توجه به شدت گرم بودن محیط شما قابل تغیر خواهد بود و همچنین به وسیله سیستم اینورتر در کولرگازی بوش اینوتر از خواموش و روشن شدن مکرر دستگاه جلوگیری میکند که نتیجه ان کاهش چشم گیر مصرف برق شما خواهد بود .

در کولرگازی بوش اینورتر با توجه داشتن کیت برد اینورتر هم بروی کمپروسور و هم بروی یونیت داخلی سبب شده کلیه سیستم شما متغیر و کم مصرف تر نسبت به مدل های قبلی باشد .

تولید سرمایش سریع در حداقل زمان در سری جدید کولر گازی بوش اینورتر ۳۶۰۰۰

از آن جایی که راه اندازی کولر گازی بوش اینورتر با فرکانس انجام میپزیرد روشی بسیار مناسب برای تامین سرمایش در کوتاهترین زمان و رسیدن به دمای تعیین شده و حداکثر ظرفیت دستگاه میباشد که قادر است در کوتاهترین زمان ممکن به دور نهایی و اوج ظرفیت تولید خود برسد که نهایتا این پروسه منجر به کاهش زمان سرمایش و کاهش مصرف برق خواهد شد .


راندمان بالا و اسایش و بهتر با کولرگازی بوش ۳۶۰۰۰ اینورتر

از ان جایی که در سیستم کولرگازی اینورتر بوش دور کمپروسور توسط دمای محیط شما تعریف می شود به طور ظریفی در حداقل ظرفیت، کنترل می شود و تهویه راحت هوا بدون روشن خاموش شدن دستگاه ، تحقق می یابد.


پره های چرخش اتوماتیک باد به سمت بالا/پایین و چپ/راست و گردش در سری جدید کولرگازی بوش اینورتر

چرخش اتوماتیک پره ها چهار طرفه در سری های جدید کولر گازی بوش سبب می شود که هوا در چهار طرف محیط شما به چرخش در اید وهمه فضای شما از یک دما برخوردار باشد . این امر سبب میشود سیستم تصویه هوای شما عملکردی بهتری داشته و از هوای تمیز تری برخوردار شوید .


روشن شدن مجدد اتوماتیک کولرگازی بوش اینورتر بعد از قطعی برق

در صورتکی که برق منزل شما قطع گردد به محض مجدد برق دستگاه به طور اتوماتیک در همان وضعیت عملکرد پیشین شروع به کار خواهد کرد که توسط کنتاکتورهایی که بروی کمپروسور نصب شده است سبب میشود که مانع اسیب زدن به قسمت های داخلی سیستم شود .


تایمر خواب در مدل های جدید کولرگازی بوش اینورتر

تایمر خواب دستگاه کولرگازی بوش شما به طور اتوماتیک دمای اتاق خواب شما را به تدریج تغییر می دهد تا شما ازخواب شبانه راحتی بهره مند شوید این کار با افزایش دما هر ۱ ساعت ۱ درجه و یا ۰.۱ درجه در هر ۱۵ دقیقه انجام می شود.


حالت پر قدرت TURBO در سری جدید کولرگازی بوش ۳۶۰۰۰

با استفاده از دکمه توربو بر روی ریموت کنترل ، در این حالت دستگاه شما در کمترین زمان و در فاصله زمانی ۵ دقیقه با حداکثر قدرت دورکمپروسور عمل میکند تا به اوج نهایی خود برسد که این حالت میتواند تا ۱ ساعت به طول بینجامد و قادر است اتاق و فضای شما را در کوتاه تربن زمان خنک نماید.


فوق العاده کم صدا در در سری جدید کولرگازی بوش

میزان صدای تولید شده در مدل های جدید کولرگازی بوش ۳۶۰۰۰ اینورتر بدلیل طراحی فوق العاده و قرار گیری شانه های بلوور سبب شده که یونیت داخلی کولرگازی بوش شما حداقل صدا را داشته باشد .


نشانگر تعویض و تمیز کردن فیلتر های تصفیه هوا در کولرگازی بوش اینورتر ۳۶۰۰۰

بروی صفحه نمایشگر یونیت داخلی کولرگازی بوش با کثیف شدن فیلتر های داخلی تصفیه هوا به شما اطلاع خواهد داد که باید انها را مجددا تمیز و در جای خود قرار دهید که عدم ان موجب کاهش کیفیت هوا و پر سروصدا بودن دستگاه و کاهش خنک کنندگی خواهد بود .

طول عمر و دوام بیشتر کنداسور کولر گازی بوش اینورتر ۳۶۰۰۰

از ان جایی که در سری جدید کولرگازی بوش اینورتر همه قسمت های حساس همچون رادیاتور های بیرونی کندانسور از جنس فلز مس بکار برده شده است و اصطلاحا گلد فن معرفی میشوند سبب میشود که در مقابل عوامل جوی همچون گرما و سرما و باران های اسیدی مقاومت بیشتری در برابر خوردگی و زنگ زدگی داشته باشد .


فیلتر های تصفیه هوای جدید کولرگازی بوش اینورتر ۳۶۰۰۰

فیلتر هپا : کولرگازی بوش با داشتن فیلترهای HEPA حداقل ۹۹٫۹۷٪ ذرات را که ۰٫۳ میکرومتر قطر دارند جذب می کنند.این نوع فیلتر برای حذف ذرات ریز و نامرئی که وارد هوای محیط شما میشوند حذف مینماید .

با فیلتر HEPA، شما می توانید هوای خود را از گرده ، مو و پر پرندگان و حیوانات خانگی ، گرد و غبار و سایر ذرات کوچک را پاک کنید.

فیلترهای HEPA به منظور تمیز کردن هوا برای افرادی که دارای آلرژی و حساسیت هستند بسیار مفید است.

ویتامین C : ویتامین سی رطوبت پوست را نیز حفظ می کند.ویتامین C ماده مورد نیاز برای تولید کلاژن و الاستین است که برای پوست سالم ضروری می باشد.  مخلوط کردن ویتامین C در جریان هوای تهویه مطبوع و کولر گازی باعث شده است تا اثر مستقیم مرطوب کنندگی روی پوست ایجاد شود.برای ترکیب ویتامین C به جریان هوا تهویه هوا، یک افزودنی سرامیکی در فیلتر، ویتامین C را به وسیله رطوبت در هوا آزاد می کند. زئولیت به عنوان یک جاذب رطوبت برای رها سازی ویتامین C بخصوص در شرایط خشک مانند زمستان، زمانی که مرطوب سازی بیشتری مورد نیاز است، اضافه می شود.

فیلتر کولرگازی بوش

فیلتر کربن فعال : این فیلترهای هوشمند ، مبارز بزرگی با همه چیز هستند .از آلرژی زا ها و آلودگی های شدید تا دود و بوی های ناخوشایند. آنها در فرآیندهایشان به جذب و حذف ناخالصی تکیه می کنند، به طوری که آنچه باقی می ماند هوا تازه برای تنفس است.این فیلترها به طور عمده برای حذف ترکیبات خطرناک در سیستم های تصفیه هوای خانه استفاده می شود.

یون ساز : یونیزاسیون هوا عملکردی است که برای خالص سازی هوا از مولکول هایی با بار الکتریکی استفاده شده است. به طور خلاصه، در یونیزاسیون ها از ذرات باردار به نام یون برای کمک به تصفیه هوا استفاده می کنند. آنها به حذف آلاینده ها و ناخالصی هایی مانند گرد و غبار، گرده، کرک، مو حیوانات خانگی، دود، ویروس های احتمالی، سموم شیمیایی و حتی بوها کمک می کنند. گزارشات بیشتر نشان می دهند که یونیزه ها ممکن است به افراد مبتلا به آسم، اختلال در سیستم ایمنی،ابتلا به  آلرژی و حساسیت های شیمیایی و همچنین بیمار های تنفسی کمک کنند.

کولرکازی بوش اینورتر ۳۶۰۰۰ با تکنولوژی جدید یون ساز هوا

سیستم محافظ از قطعات مکانیکی و الکترونیکی در کولر گازی بوش اینورتر ۳۶۰۰۰

بسیاری از خریداران کولرگازی این سوال در ذهنشان مطرح خواهد شد که کولرگازی های اینورتر مقاومت کمتری در مقابل نوسانات برق دارند ودر مواجه با نوسانات با مشکل مواجه خواهند شد اما پاسخ سوال این است که در مدل های جدید کولرگازی بوش اینورتر از محافظ هایی که اصطلاحا کنداکتور نامیده میشوند استفاده میکند که بروی همه قسمت های الکترونیکی و مکانیکی نصب شده اند که با افزایش و کاهش ناگهانی برق فرمان قطع را صادر مینماید و مانع از اسیب زدن به قسمت های فوق خواهد شد .


سیستم تصفیه هوای حرفه ای کولرگازی بوش ۳۶۰۰۰ اینورتر

باید توجه داشت یکی از مشخصات بازر یک دستگاه کولرگازی دارا بودن یک سیسنم تصفیه هوا است که بتواند هوای داخل فضای شما را تصفیه نماید با توجه به این مورد که افرادی که از کولرگازی استفاده می نمایند حتما باید از محدوده بسته ای استفاده نمایند از این رو یک داشتن یک سیستم تصفیه هوای خانگی برای یک سیستم تهویه مطبوع لازم وضروری است که بتواند هوای مرده فضای شما را به راحتی تصفیه نماید. در سیستمهای جدید کولرگازی بوش یک سیستم تصفیه هوای خانگی حرفه ای طراحی و نصب گردیده است که قادر است ۱۰۰ درصد هوای فضای شما را تصفیه نماید .

تصفیه هوای کولرگازی بوش


سیستم محافظ از قطعات مکانیکی و الکترونیکی در کولر گازی بوش اینورتر ۳۶۰۰۰

بسیاری از خریداران کولرگازی این سوال در ذهنشان مطرح خواهد شد که کولرگازی های اینورتر مقاومت کمتری در مقابل نوسانات برق دارند ودر مواجه با نوسانات با مشکل مواجه خواهند شد اما پاسخ سوال این است که در مدل های جدید کولرگازی بوش اینورتر از محافظ هایی که اصطلاحا کنداکتور نامیده میشوند استفاده میکند که بروی همه قسمت های الکترونیکی و مکانیکی نصب شده اند که با افزایش و کاهش ناگهانی برق فرمان قطع را صادر مینماید و مانع از اسیب زدن به قسمت های فوق خواهد شد .


کمپروسور کولرگازی بوش اینورتر ۳۶۰۰۰

همه کمپروسور های کولرگازی بوش از شرکت کوپلند میباشد از ان جایی که خود شرکت بوش از سازنده های کمپروسور در جهان محسوب میشود وتمام کپروسورهای نصب شده بروی دستگاه ها از تیپ اسکرول و از شرکت کوپلند که یک شرکت از زیر مجموعه های شرکت بوش و یک شرکت کاملا مستقل المانی در طراحی کمپروسورهای بروز و پر قدرت میباشد استفاده میکند


مطلقات کولرگازی بوش اینورتر ۳۶۰۰۰

در همه پک ها وست های کولرگازی بوش مطلقاتی که شامل لوله و موم و محافظ های پلاستیکی کابل و گیج های زاپاس که مستلزم استفاده برای نصب دستگاه میباشد قرار دارد


تنها ضمانت نامه کولرگازی بوش در ایران


شرکت هوای پاک ایران تنها نماینده رسمی شرکت بوش مادر در ایران میباشد که در تنها وارد کننده رسمی سیستم های تهویه مطبوع و کولر گازی بوش در ایران میباشد از این رو تنها شرکت رسمی در ارایه خدمات پس از فروش کولرگازی بوش و سیستم های سرمایشی و گرمایشی بوش را در ایران برعهده دارد .


ضمانت نامه کولر گازی بوش با گارانتی شرکت هوای پاک ایران تنها نماینده شرکت بوش در ایران

کولرگازی بوش فقط با ضمانت نامه هوای پاک ایران

۶۰ ماه گارانتی و ضمتنت نامه بدون قید و شرط تعویض دستگاه

۱۲۰ ماه خدمات پس از فروش

۳۶ ماه گارانتی طلایی سرویس نگهداری و خذمات رایگان که شامل چکاپ دستگاه میباشد

نصب رایگان توسط نماینده ومتخصصان بوش


سیستم تصفیه هوای حرفه ای کولرگازی بوش اینورتر ۳۶۰۰۰ مکمل تمیزی هوای منزل شما

در مدل های جدید کولرگازی بوش اینورتر ۳۶۰۰۰ از تصفیه هوای های بسیارحرفه ای وکارامد استفاده شده است که بطور کامل ۱۰۰ % هوای محیط شما را از الاینده ها و یون های منفی تمیز مینماید .

کولرگازی بوش


کولرگازی بوش با تکنولوژِی جدید رادیاتور های مسی

کولر گازی بوش اینورتر ۳۶۰۰۰ با رادیاتورهای طلایی گلد فن برای طول عمر بیشتر دستگاه شما

از ان جایی یونیت خارجی یا همان کندانسور در بیرون از منزل شما قرار میگیرد و بیشتر در معرض خوردگی و زنگ زدی و مخصوصا باران های اسیدی بیشتر مورد اسیب قرار میگیرند وموجب تخلیه مبرد گاز دستگاه شما خواهند شد لذا تکنولوژی جدید بوش در راستای جایگوزینی رادیاتورهای المینیوم بجای رادیارتورهای مسی سبب شده است این مشکل بطورکامل رفع گردد . همچنین در یونیت های داخلی نیز جهت ارتقا سطح کیفیت و طول عمر بیشتر از جنس الیاژ مس تهیه گردیده است همین امر سبب شده است که مدل های جدید کولرگازی بوش اینورتر نسبت به مدل های قبلی متفاوت تر وکار امد تر کرده است .

شرکت هوای پاک ایران نماینده رسمی شرکت بوش و تنها وارد کننده کولرگازی بوش وخدمات پس از فروش اسپلیت های بوش در ایران میباشد

محصولات بوش
راهنمای خرید و ارسال محصولات

کولر گازی بوش اینورتر ۳۶۰۰۰۰

کولر گازی کم مصرف

نمایندگی کولر گازی بوش

کولر گازی بوش

کولر گازی

ضمانت نامه کولر گازی بوش

لیست قیمت کولر گازی بوش

کولر گازی اینورتر بوش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *