کولر گازی اینورتر بوش | نمایندگی کولر گازی بوش | کولر گازی بوش

کولرگازی بوش اینورتر ، وارد کننده انحصاری کولرگازی اینورتر بوش و سیستم های تهویه مطبوع کولرگازی اینورتر بوش در ایران با کارت گارانتی و ضمانت نامه معتبر کولرگازی اینورتر بوش هوای پاک ایران

گارانتی و خدمات پس از فروش

021-28427725

دفتر مرکزی فروش
09128759205
09125332528
امروز پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰ / کاربر مهمان ، خوش آمدید / اگر عضو هستید به ناحیه کاربری خود وارد شوید

آسیب های شدید کولر آبی را بهتر بشناسیم

نوشته شده در ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ /

آسیب های شدید کولر آبی را بهتر بشناسیم : با توجه به نیاز انسان به سیستم های خنک کننده و بالارفتن درجه حرارت زمین موجب شده است که انسان جهت راحتی بهتر و تهویه بهتر از وسایل متعدد که وظیفه اصلی آنان هوا دهی و خنک کنندگی می باشد استفاده نمایند که عموما سیستم های تهویه مطبوع به طور محلی به دو دسته تقسیم می شوند که سیستم هایی که توسط آب و خنک کنندگی ایجاد می کنند و برخی ها توسط گاز مبرد سرمایش را تولید می کنند .

در سیستم هایی که چرخه تولید سرما توسط آب انجام می گیرد و بنام کولر آبی تعریف می شوند دارای معایب و مزایای قابل ملاحظه خود می باشند . از مزایای نهایی یک کولر آبی میتوان هزینه پایین و نصب راحت به نسبت سیستم های گازی می باشد که هدف نهایی آنها تولید خنک کنندگی می باشد .

آسیب های شدید کولر آبی را بهتر بشناسیم

با توجه به توصیفات فوق می توان گفت همه سیستم های تهویه مطبوع چه آبی و چه گازی دارای معایب خود هستند که از معایب قابل ملاحظه سیستم های آبی می توان به مراحل نصب همچون کانال کشی بدون منفص و خطوط مستقیم کانال کشی اشاره کرد که در بعضی ساختمانها باید قبل از ساخت مراحل و راه های کانال را در نظر بگیرید . دومین عیب کولر گازی ارسال خروجی به همه قسمت های کل ساختمان می باشد که در برخی موارد غیر ممکن است .

از معایب قابل ملاحظه دیگر کولرآبی می توان اشاره به میزان آب گزاف در چرخه تولید خنک کنندگی اشاره کرد که بسته به کوچک یا بزرگی کولر آبی شما و فضای شما متغیر است . از مهمترین معایب یک دستگاه کولر آبی می توان به تولید رطوبت بسیار زیاد در محیط اشاره کرد که سبب بسیاری از بیمار های تنفسی و ریوی در افراد مخصوصا بچه ها و افراد مسن می شود .

به طور قطع می توان گفت در ساختمان هایی که سیستم تهویه مطبوع آن کولر آبی می باشد بیماری های رماتیسمی و مفصلی و ریوی به دلیل وجود رطوبت زیاد در فضا برای افراد منجر خواهد گردید . از دیگر عوامل توصیه نکردن کارشناسان تهویه مطبوع به استفاده از کولر آبی می توان به میزان برق و انرژی چشم گیر اشاره کرد که این مقدار در مقایسه با سیستم های گازی دور متغیر ۳ برابر بیش تر است .

نگارش شده توسط گروه تحقیق و پژوهش هوای پاک ایران وارد کننده انحصاری کولر گازی بوش در ایران


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *