کولر گازی اینورتر بوش | نمایندگی کولر گازی بوش | کولر گازی بوش

کولرگازی بوش اینورتر ، وارد کننده انحصاری کولرگازی اینورتر بوش و سیستم های تهویه مطبوع کولرگازی اینورتر بوش در ایران با کارت گارانتی و ضمانت نامه معتبر کولرگازی اینورتر بوش هوای پاک ایران

گارانتی و خدمات پس از فروش

021-28427725

دفتر مرکزی فروش
09128759205
09125332528
امروز پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰ / کاربر مهمان ، خوش آمدید / اگر عضو هستید به ناحیه کاربری خود وارد شوید

کولرگازی بوش کم مصرف – کولرگازی اینورتر

نوشته شده در ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ /

کولرگازی بوش کم مصرفکولرگازی اینورتر : با توجه به تاکید و توجه خریداران لوازم خانگی بر میزان مصرف کولرگازی بوش و لوازم خانگی بوش و حایز اهمیت بودن ان و افزایش هزینه برق سبب شده است که توجه تولید کنندگان مخصوصا تولید کنندگان و شرکت بوش در تولید کولرگازی های کم مصرف و لوازم خانگی هایی که با مصرف برق کمتری دارند بیشتر مورد مد نظر بوده است .

یکی از موصفات بارز مدل های جدید کولرگازی بوش ۲۰۱۸ و۲۰۱۹ میتوان به کم مصرف بودن ان اشاره کرد از ان جایی که در مدل های قدیمی تر کولرگازی بوش فقط کولرگازی توسط یک برد اینورتر که بروی کل کندانسور نصب میشود تعریف میشود اما در مدل های جدید کولرگازی بوش اینورتر بروی تک تک قطعاتی که قابلیت دور متغیر دارند اجرا شده است .به عنوان مثال بروی کمپروسور کولرگازی بوش یک برد اینورتر بصورت جداگانه که مجزا از سیستم اینورتر کولرگازی میباشد نصب شده است .

کولرگازی بوش اینورتر
کولرگازی بوش اینورتر

همچنین برعکس مدل های قدیمی بروی فن نیز برد اینورتر نصب شده است که از مشخصات بارز مدل های جدید کولرگازی بوش میباشد . در مدل های قدیمی کولر گازی بوش بروی یونیت داخلی یا همان پنل به هیچ عنوان از برد های اینورتر برای متغیر کردن استفاده نمیشود اما در مدل های جدید کولر گازی اینورتر بوش بروی یونیت داخلی نیز برد اینورتر کار گذاشته شده است .

با این تفاصیل میتوان نتیجه گرفت مدل های جدید کولرگازی اینورتر بوش بدلیل بیشتر شدن تعداد برد های اینورتر بروی تک تک قطعات کولرگازی بوش اینورتر سبب شده است کل سیستم کولر گازی بوش بطور یکپارچه متغیر باشند و شما شاهد مصرف کمتری در مدل های جدید کولر گازی بوش اینورتر نسبت به مدل های قدیمی کولرگازی بوش باشید .

در مدل های جدید کولرگازی اینورتر بوش کمپروسور های کولرگازی بسیار قوی تری که اصطلاحا کمپروسور های تقویت شده نامیده میشوند نصب شده است که بسیار قدرتمند تر با کیفیت تر از مدل های قدیمی طراحی شده اند .کمپروسورهای کولرگازی بوش عمدتا مطلق به شرکت کوپلند و غالبا تیپ اسکرال میباشند که بسیار بسیار کم مصرف و طول عمر بیشتری نسبت به سایر برند کمپروسورهای کولرگازی های مختلف میباشد .

طبق یک بررسی به عمل امده شده کولرگازی بوش جز اولین کولرگازی کم مصرف در مقابل سایر برند های موجود شناخته شده است .

با توجه به تاکید و توجه هرچه بیشتر شرکت بوش بر تولید محصولات خانگی کم مصرف و همچنین کولرگازی کم مصرف و تولید کولر گازی اینورتر توانسته است اشتیاق و توجه خریداران سیستم های تهویه مطبوع و کولر گازی بوش را بیش از بیش پیشتر نماید .

شرکت هوای پاک در ایران تنها نماینده رسمی شرکت بوش در امر واردات کولرگازی کم مصرف بوش و کولرگازی بوش اینورتر میباشد که با عرضه کولرگازی کم مصرف و کولرگازی بوش اینورتر در سال های اخیر توانسته است سهم بیشتری از فروش کولرگازی را به خود اختصاص دهد .

شرکت هوای پاک تنها شرکت گارانتی کولرگازی بوش در ایران میباشد .وتنها ضمانت نامه اصلی کولرگازی بوش در ایران با گارانتی اصلی و شرکتی هوای پاک ایران معتبر است .

شرکت هوای پاک ایران تنها وارد کننده کولرگازی کم مصرف و کولرگازی های اینورتر بوش در ایران میباشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *