کولر گازی اینورتر بوش | نمایندگی کولر گازی بوش | کولر گازی بوش

کولرگازی بوش اینورتر ، وارد کننده انحصاری کولرگازی اینورتر بوش و سیستم های تهویه مطبوع کولرگازی اینورتر بوش در ایران با کارت گارانتی و ضمانت نامه معتبر کولرگازی اینورتر بوش هوای پاک ایران

گارانتی و خدمات پس از فروش

021-28427725

دفتر مرکزی فروش
09128759205
09125332528
امروز دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ / کاربر مهمان ، خوش آمدید / اگر عضو هستید به ناحیه کاربری خود وارد شوید

جدید ترین مدل کولر گازی بوش در ایران

نوشته شده در ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ /

جدید ترین مدل کولر گازی بوش در ایران : با نزدیک تر شدن به روز های گرم تابستان همواره خرید یک دستگاه سیستم تهویه مطبوع مناسب به یکی از دغدغه های ما تبدیل می شود.

کولر گازی یکی از پر فروش ترین سیستم های تهویه مطبوع می باشد که مطابقت بالایی با اکثر خانه های ایرانی دارد.

مطمئنا همه به دنبال این هستند که بهترین نوع کولر گازی را خریداری نمایند که دارای کیفیت و امکانات خوبی باشد و هم چنین از قیمت مناسبی نیز بر خوردار باشد.

راهنمایی ما به شما این است که برای خرید بهترین کولر گازی بوش ، همواره سعی نمایید جدید ترین مدل آن را برای خرید انتخاب نمایید.

جدید ترین مدل کولر گازی بوش در ایران

چرا جدید ترین مدل کولر گازی بوش را خریداری نماییم؟

مطمئنا تا به حال آوازه ی زیادی از شرکت بوش به گوش شما رسیده باشد ، شرکت بوش از جمله مشهور ترین شرکت های جهان از لحاظ کیفیت و تکنولوژی می باشد.

در واقع بنیان گذاری تولید این شرکت بر پایه ی کیفیت و تکنولوژی بوده است و از گذشته تا امروز بر اساس این پایه گذاری فعالیت نموده است.

شرکت بوش در ساخت محصولات از جدید ترین فناوری های روز استفاده می نماید ، به همین خاطر هر محصولی که طراحی و تولید می نماید دارای تکنولوژی پیشرفته تری نسبت به مدل قبلی می باشد و امکانات متعدد تر و پیشرفته تری نسبت به مدل های قبلی دارد.

در حال حاضر مدل ۱۰۰ جدید ترین و پیشرفته ترین مدل کولر گازی شرکت بوش می باشد.

کولر گازی مدل ۱۰۰ دارای بهترین کیفیت قطعات ، جدید ترین تکنولوژی در ساخت و بیش ترین امکانات می باشد.

این کولر گازی تکمیل ترین و پر امکانات ترین کولر گازی بوش به شمار می آید که با خرید آن می توانید از قابلیت های فوق العاده ی این دستگاه برخورد دار گردید و از خرید برخی سیستم های اضافی برای منزلتان بی نیاز گردید.

کولر گازی بوش مدل ۱۰۰ که با نام سری ۶ نیز شناخته و به فروش می رسد کم مصرف ترین کولر گازی جهانی به شمار می رود ، برد دی سی اینورتر به کار برده شده در ساخت این دستگاه به گونه ای حرفه ای و تخصصی طراحی شده است که قادر به بیش ترین کاهش مصرف انرژی در دستگاه می گردد و قادر است مصرف انرژی دستگاه را تا ۷۳ درصد کاهش دهد.

این نوع کولر گازی جدید ترین مدل کولر گازی بوش به شمار می آید که طبق فناوری های جدیدی که دارد بیش ترین میزان مصرف انرژی خود را به داده تبدیل می نماید.

یعنی کم ترین انرژی را مصرف می نماید و بیش ترین قدرت و سرمادهی را ایجاد می نماید که به این قابلیت بهره وری انرژی بالا گفته می شود.

لذا همین امکان سبب شده که استفاده از این دستگاه بسیار مقرون به صرفه و پر بازده باشد.

امکانات جدید ترین مدل کولر گازی بوش (مدل۱۰۰) :

بی صدا ترین کولر گازی :

جدید ترین مدل کولر گازی بوش مدل ۱۰۰ می باشد که دارای کم ترین میزان صدا می باشد.

قسمت پنل داخلی و کندانسور خارجی این دستگاه کولر گازی به طوری طراحی و ساخته شده است که بیش تر صدای تولید شده از دستگاه را می گیرد و مانع از ورود این صدا به محیط می گردد.

پنل داخلی قسمتی است که در داخل منزل نصب می گردد و چنانچه به صدای زیادی همراه باشد می تواند باعث آزار و اذیت ساکنین منزل گردد و زندگی در آن منزل را برای آن ها بسیار سخت نماید.

کندانسور نیز که قسمت بیرونی دستگاه می باشد و در خارج از ساختمان نصب می گردد چنانچه با سر و صدای زیادی همراه باشد می تواند باعث آزار و اذیت همسایه ها گردد و موجب نارضایتی آن ها از شما گردد که بسیار نوخوشایند خواهد بود.

پس شرکت بوش با در نظر گرفتن تمامی این موارد ، اقدام به تولید جدید ترین کولر گازی بوش نموده است که از هر جهت بی صدا بودن آن تایید شده است.

صدای کولر گازی بوش

با خرید جدید ترین مدل کولر گازی بوش (مدل ۱۰۰) از سیستم تصفیه هوای خانگی نیز برخورد دار گردید :

همان طور که می دانید در کشور ما آلودگی های هوای بسیار زیادی وجود دارد که باعث بسیاری از بیماری های تنفسی و ریوی می گردد.

اکثر کسانی که در شهر های بزرگی هم چون تهران زندگی می کنند برای حفظ سلامت خود اقدام به خرید دستگاه های تصفیه هوای خانگی می نمایند تا در منزل خود بتوانند هوایی سالم را تنفس نمایند.

جدید ترین مدل کولر گازی بوش ، مدل ۱۰۰ دارای سیستم تصفیه هوای خانگی می باشد که مجهز ترین سیستم به شمار می رود و دارای بیش ترین تعداد فیلتر می باشد.

در ساخت کولر گازی های متفرقه تنها یک فیلتر برای تصفیه هوا به کار رفته است که توانایی تصفیه کامل هوا را ندارد و فقط مقدار کمی از آلودگی را جذب می نماید و الباقی آلودگی ها هم چنان به داخل منزل راه پیدا می کند.

اما در ساخت جدید ترین مدل کولر گازی بوش که به مدل ۱۰۰ معروف است تعداد ۵ فیلتر بسیار قوی به کار برده شده است که هر کدام از این فیلتر ها وظیفه ی تصفیه ی نوعی از آلودگی های موجود در هوا را بر عهده دارند.

با مجهز بودن این کولر گازی به تصفیه هوای خانگی هیچ یک از آلودگی ها ، حتی ذرات بسیار ریز گرد و غبار نیز به داخل منزل راه پیدا نمی کنند.

در این صورت شما می توانید در داخل منزل خود از هوایی کاملا پاک و سالم لذت ببرید.

فیلتر کولر گازی بوش

جریان هوایی یک دست را در نقاط مختلف منزل خود حاکم نمایید:

چنانچه پرتاب باد کولر گازی تنها به یک جهت خاص محدود باشد در این صورت بیش ترین سرمادهی در همان جهت به وجود خواهد آمد و سایر جهات هوایی متفاوت را خواهند داشت.

پنل داخلی کولر گازی بوش مدل ۱۰۰ به گونه ای طراحی شده است که قادر است هوای خروجی را در ۴ جهت مختلف پرتاب نماید.

در این صورت پرتاب باد در تمامی جهات به یک اندازه صورت خواهد گرفت و جریان هوایی یک دست و یک نواخت حاکم می گردد.

پرتاب باد کولر گازی بوش

رباطی هوشمند در منزل خود داشته باشید :

همان طور که می دانید همه ما تجربه ی استفاده از کولر گازی های قدیمی و یا مارک های متفرقه را داشته ایم و می دانیم که از لحاظ امکانات چقدر ناقص عمل می کردند.

در استفاده از کولر گازی های قدیمی مجبور بودیم میزان دمای مورد نیاز خود را بر روی دستگاه تنظیم نماییم و مدام در حال پایین و بالا بردن این دما باشیم تا بتوانیم از دمای مورد نظرمان برخورد دار شویم.

در جدید ترین مدل کولر گازی بوش مدل ۱۰۰ تنظیم دما به صورت کاملا خودکار و اتومات می باشد.

در واقع این دستگاه مانند یک رباط عمل می نماید که می تواند میزان درجه دما را تشخیص دهید و به صورت کاملا خودکار و اتومات دمای مورد نیاز شما را ایجاد نماید.

این دستگاه برای رسیدن به دمای مطلوب به صورت خودکار میزان درجه دما و حالت های سرمایش و گرمایش را تغییر می دهد تا بتواند منزل را به دمای مطلوب برساند.

به این ترتیب دیگر نیازی که شما تمام حواستان به دستگاه و تنظیمات دمایی آن باشد ، فقط کافی است یک گوشه بنشینید و از هوایی مطلوب لذت ببرید.

جدید ترین مدل کولر گازی بوش در ایران

در مصرف انرژی و هزینه های خود صرفه جویی نمایید:

در ساخت کولر گازی بوش مدل ۱۰۰ از قوی ترین برد اینورتر استفاده شده است که بیش ترین حالت صرفه جویی در انرژی را دارا می باشد.

در انواع کولر گازی دیگر نیز تکنولوژی اینورتر به کار برده می شود اما نه به این قدرت.

در کولر گازی های متفرقه میزان صرفه جویی کم تری نسبت به کولر گازی بوش مدل ۱۰۰ وجود دارد.

در ساخت جدید ترین مدل کولر گازی بوش برد دی سی اینورتر به کار برده شده است که می تواند ۷۳ % در مصرف انرژی صرفه جویی نماید و تاثیر بسیار زیادی در صورت حساب های ماهیانه شما داشته باشد.

کولرگازی اینورتر کم مصرف

فناوری دی سی اینورتر در جدید ترین مدل کولر گازی بوش (مدل ۱۰۰):

فناوری دی سی اینورتر به تکنولوژی گفته می شود که در ساخت این کولر گازی به کار برده شده است و جریان برق AC را به جریان مستقیم DC تبدیل می نماید.

فعالیت جدید ترین مدل کولر گازی بوش (مدل ۱۰۰) چگونه است ؟

فعالیت جدید ترین مدل کولر گازی بوش به صورت دور متغیر می باشد.

در قسمت بالا هم توضیح دادیم که این کولر گازی همانند یک رباط هوشمند عمل می نماید ، به این ترتیب که درجه دمای محیط را تشخیص می دهد و سرعت دور موتور خود را با توجه به دمای مورد نیاز تنظیم می نماید.

زمانی که توانست محیط را به دمای مطلوب برساند از دور موتور می کاهد ، و بعد از این که تخشیص دهد که دمای محیط افزایش یافته است و حد مطلوب خارج شده است مجددا دور موتور را افزایش می دهد.

به همین دلیل است که هوشمندی این دستگاه باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد.

با این تکنولوژی به کار رفته در ساخت این دستگاه ، زمانی که لازم باشد دور موتور کاهش می یابد که همین موضوع باعث جلوگیری از اتلاف انرژی می گردد و در نتیجه صرفه جویی در مصرف انرژی را شامل می گردد.

کولرگازی اینوتر بوش

مزایای تکنولوژی اینورتر :

شاید برای شما این تصور وجود داشته باشد که تکنولوژی اینورتر به کار رفته در ساخت این کولر گازی تنها باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد ، اما در واقع این طور نیست.

خاصیت تکنولوژی اینورتر تنها به کاهش مصرف انرژی ختم نمی گردد ، بلکه مزایای بسیار زیاد دیگری نیز برای دستگاه شما دارد.

در زیر به برخی از این مزایا اشاره می کنیم :

بیش ترین طول عمر دستگاه :

با توجه به این که با وجود تکنولوژی اینورتر از خاموش و روشن شدن دستگاه جلوگیری می گردد در نتیجه به قطعات و موتور دستگاه کم تر فشار وارد می گردد و باعث می گردد که دستگاه بیش ترین طول عمر را داشته باشد.

جلوگیری از خوردگی و ساییدگی قطعات :

در این کولر گازی قطعات دستگاه هیچ خوردگی و ساییدگی را شامل نمی گردند. در واقع فعالیت این دستگاه به گونه ای است که با جلوگیری از روشن و خاموش شدن مکرر ، از ایجاد خوردگی و ساییدگی در قطعات دستگاه جلوگیری می نماید.

بیش ترین میزان راندمان دستگاه :

تکنولوژی اینورتر باعث می گردد که دستگاه در مطلوب ترین شرایط فعالیت نماید و بیش ترین میزان راندمان را داشته باشد.

با بالا رفتن راندمان دستگاه در واقع شما سریع تر می توانید به نتیجه مطلوب خود برسید خنک سازی سریع تری را داشته باشید.

مود خواب یا حالت خواب :

در کولر گازی بوش مدل ۱۰۰ مزیتی بسیار متناسب با نیاز کاربران وجود دارد که امکان خواب آسوده را برای آن ها امکان پذیر می سازد. همه ما می دانیم که دمای بدن انسان در حالت خواب پایین می آید و دمایی که در حالت بیداری نیاز دارد با دمایی که در حالت خواب به آن نیاز دارد کاملا متفاوت است. شرکت بوش با در نظر این مسئله در جدید ترین کولر گازی بوش امکانی را ایجاد نموده است که کولر گازی در هنگام خواب کاربر بتواند دمای خود را پایین بیاورد تا دمایی متناسب با بدن کاربر را ایجاد نماید.

حالت پر قدرت :

یکی از امکانات کولر گازی بوش حالت پر قدرت می باشد که به حالت توربو مشهور است. این ویژگی امکان خنک سازی سریع محیط را برای شما میسر می سازد. شما با فعال کردن این گزینه می توانید در واقع به دستگاه دستور می دهید که با بیش ترین دور موتور فعالیت نماید. به این ترتیب شما می توانید در سریع ترین زمان به بیش ترین خنک سازی دست یابید.

متناسب با تمامی شرایط آب و هوایی :

کمپرسور جدید ترین کولر گازی بوش به اندازه ای پر قدرت می باشد که توانایی فعالیت در تمامی محیط ها و شرایط آب و هوایی و اقلیمی را دارد.

حتی در مناطق بسیار گرم سیر نیز که هوا بسیار گرم است این کمپرسور با قدرت تحمل بسیار بالایی که دارد قادر به تحمل گرمای شدید می باشد و به صورت کاملا عادی به عملکرد خود ادامه می دهد و به بهترین نحو به خنک سازی می پردازد.

برخی از کولر گازی های متفرقه وجود دارند که دارای کمپرسوری ضعیف هستند. در این گونه کولر گازی ها کمپرسور قدرتی برای تحمل گرمای شدید را ندارد و در نتیجه علکرد دستگاه کاهش می یابد و به نحو مورد انتظار قادر به جوابگویی نخواهد بود. هم چنین بر اثر فشاری که بر کمپرسور وارد می گردد عمر آن کاهش می یابد.

بدنه ی بسیار مقاوم کندانسور :

بدنه ی این کولر گازی بسیار مقاوم در برای عوامل بیرونی می باشد. با بارش برف و باران و قرار گرفتن این کندانسور در معرض برف و باران ، هیچ آسیبی به آن وارد نمی گردد.

در برابر زنگ زدگی و خوردگی بسیار مقاوم بوده و به هیج وجه شامل تغییر در بدنه نمی گردد.

رادیاتور طلایی :

به منظور بالا بردن راندمان دستگاه و طول عمر آن در ساخت جدید ترین کولر گازی بوش مدل ۱۰۰ از رادیاتور طلایی استفاده شده است که جهانی ترین و معروف ترین رادیاتور با کیفیت می باشد و کیفیت دستگاه به طور چشمگیری افزایش می دهد.

جدید ترین مدل کولر گازی بوش (مدل ۱۰۰) را از کجا خریداری نماییم ؟

شرکت هوای پاک وارد کننده مستقیم سیستم های تهویه مطبوع بوش می باشد که نمایندگی اصلی شرکت بوش در ایران به شمار می آید و تمامی دستگاه ها را با قیمت اصلی خود شرکت بوش در اختیار خریداران محترم قرار می دهد و همراه با هر یک از دستگاه های بوش ۵ سال ضمانت نامه تعویض و ۱۰ سال خدمات پس از فروش ارائه می دهد.

گارانتی معتبر کولرگازی بوش

خدمات جدید ترین مدل کولر گازی بوش (مدل ۱۰۰) :

خدماتی که این دستگاه کولر گازی شامل می گردد بسیار فوق العاده می باشد.

کلیه ی تعمیرات ، چکاپ ها ، سرویس ها و تامین قطعات مورد نیاز کولر گازی بر عهده ی شرکت هوای پاک می باشد.

مشاوره اولیه در خصوص انتخاب دستگاه ، ارسال و نصب دستگاه ، و کارشناسی های اولیه ی لازم به صورت کاملا رایگان و توسط کارشناسان شرکت هوای پاک انجام می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *