کولر گازی اینورتر بوش | نمایندگی کولر گازی بوش | کولر گازی بوش

کولرگازی بوش اینورتر ، وارد کننده انحصاری کولرگازی اینورتر بوش و سیستم های تهویه مطبوع کولرگازی اینورتر بوش در ایران با کارت گارانتی و ضمانت نامه معتبر کولرگازی اینورتر بوش هوای پاک ایران

گارانتی و خدمات پس از فروش

021-28427725

دفتر مرکزی فروش
09128759205
09125332528
امروز دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ / کاربر مهمان ، خوش آمدید / اگر عضو هستید به ناحیه کاربری خود وارد شوید

وظیفه شیر برقی در کولر گازی بوش اینورتر

نوشته شده در ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ /

وظیفه شیر برقی در کولر گازی بوش اینورتر : سیستم کولر گازی بوش بسیار مدرن و کاملا شگفت انگیز و مهندسی طراحی شده است. که کار پیچیده ای اجزای آن دلیل آن است که فقط حرفه ای ها می توانند به طور موثر تشخیص و تعمیر یک سیستم را انجام دهند .

همه اجزای اصلی تشکیل دهنده کولرگازی با هم این اجازه را می دهند که یک سیستم تهویه مطبوع و کولر گازی بوش کار کند، که یک قسمت ان شیر برقی است. که بدون این شیر برقی ، کولرگازی بوش قادر نخواهد بود گرمای کافی را از داخل خانه ایجاد کند و تولید کند .

شیر برقی در کولرگازی بوش چگونه کار میکند تا خانه شما را خنک یا گرم کند ؟

برای توضیح و تشریح شیر برقی نیاز است که ابتدا توضیح اصول چگونگی عملکرد مبرد در یک سیستم کولر گازی را بررسی کنیم. مبرد گاز کولر گازی یک مایع انتقال حرارت است که بین حالت مایع و گاز طبیعی تغییر می کند، جذب و آزاد شدن گرما را به خوبی انجام می دهد. هنگامی که مبرد درون کویل خازنی در فضای باز حرکت می کند، گرما را خارج می کند. سپس آن را خنک می کند، سپس به سمت تبخیر کننده داخل ساختمان حرکت می کند و گرما را جذب می کند.


با این حال، پس از خروج از خازن، مبرد، که در قالب مایع با فشار بالا همراه است، هنوز هم بسیار داغ است تا به طور موثر فرآیند تبخیر را انجام دهد که گرما را از داخل هوا جابجا می کند. این جایی است که شیر برقی
میتواند کار خود را انجام می دهد: شیر برقی طراحی شده است تا برای از بین بردن فشار از مبرد و به سرعت آن را به یک گاز سرد سرد تبدیل و خنک می کند.

شیر برقی فقط گرما را حذف نمیکند، تنها فشار آن است، اما برداشتن فشار باعث کاهش دمای مبرد میشود. پس از ترک شیر، مبرد در سردترین حالت خواهد بود. مبرد در حال حاضر آماده است تا از طریق سیم پیچ اواپراتور داخلی حرکت کند، جایی که هوا هوای گرم داخل را برآورده و از طریق تبخیر، دمای هوا را پایین می آورد.

هر جزء درون یک سیستم کولر گازی بوش وظیفه بخوصی را بر عهده دارد ، سوء عدم عملکرد شیربرقی ، و منجر به خراب شدن و کار نکردن و عدم کار نکردن صحیح دستگاه خواهد شد . همیشه از حرفه ای ها بخواهید تا در صورت بروز این مشکل در سیستم کولر گازی بوش خود نگاه کنند: تعدادی از اختلالات مختلف ممکن است در پشت این مشکل باشند که برای یافتن علت واقعی،باید افراد با تجربه و حرفه ای ان را بررسی نمایند .

اگر یک شیر شکسته باشد، تکنسین آن را تعمیر یا جایگزین می کند. در سیستم های جدید کولر گازی بوش اینورتر برای تعویض شیر برقی باید حتما از افراد متخصص رای تعمیر و تعویض استفاده کنید زیرا تعویض شیر برقی در کولر گازی بوش اینوتر نیازمند تخصص وتجربه کافی میباشد که فقط افراد حرفه ای میتوانند تعویض و تعمیر نمایند .

عملکرد شیر برقی در کولرگازی بوش

وظیفه شیر برقی در کولر گازی بوش اینورتر

شیربرقی در کولر گازی بوش

وظیفه شیر برقی در کولر گازی بوش اینورتر

شیر برقی جدید کولرگازی بوش اینورتر

وظیفه شیر برقی در کولر گازی بوش اینورتر

وظیفه شیر برقی در کولرگازی بوش

وظیفه شیر برقی در کولر گازی بوش اینورتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *