کولر گازی اینورتر بوش | نمایندگی کولر گازی بوش | کولر گازی بوش

کولرگازی بوش اینورتر ، وارد کننده انحصاری کولرگازی اینورتر بوش و سیستم های تهویه مطبوع کولرگازی اینورتر بوش در ایران با کارت گارانتی و ضمانت نامه معتبر کولرگازی اینورتر بوش هوای پاک ایران

گارانتی و خدمات پس از فروش

021-28427725

دفتر مرکزی فروش
09128759205
09125332528
امروز دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ / کاربر مهمان ، خوش آمدید / اگر عضو هستید به ناحیه کاربری خود وارد شوید

پدر کولرگازی کیست ؟

نوشته شده در ۱۲ فروردین ۱۳۹۸ /

ایده “کولرگازی ” توسط یک مرد که یکی از مهمترین اختراعات در جهان مدرن محسوب میشود کشف شد و به همین دلیل او را “پدر کولرگازی ” می شناسند
 
دکتر ویلیس H. Carrier ، در نیویورک در سال ۱۸۷۶ متولد شد. او مدرک کارشناسی ارشد برق را از دانشگاه کورنل دکتر H. CarrierUniversit در سال ۱۹۰۱ اخذ کرد و برای ۱۰ دلار در هفته در یک شرکت بوفالو کار می کرد. در سال ۱۹۰۲، Carrier نخستین کولرگازی مدرن را طراحی کرد که برای کارخانه چاپ در بروکلین طراحی شده بود. او در سال ۱۹۰۶ «دستگاهی با نام کولر گازی » را ثبت کرد.
 
تا سال ۱۹۱۵ ویلیس و شش مهندس دیگر در یک شرکت مهندسی حمل و نقل فعالیت خود را آغاز کردند و با تلاش خود برای توسعه در کولرگازی فاللیت جدید خود را آغاز کنند. خلاصه دستگاهی رای خنک کنندهی و راحتی انسان در سال ۱۹۲۴ اختراع شد ، هنگامی که Carrier دستگاه سانتریفوژ را در داخل فروشگاهی J.L. Hudson در دیترویت، میشیگان نصب کرد. با موفقیت در سراسر مکان های عمومی گسترش یافت و در سال ۱۹۲۸ اولین سازنده کولرگازی برای استفاده خصوصی از طرف اقای Carrier معرفی شد. اختراع اقای کرییر در نهایت باعث رشد بیشتر صنایع غذایی و میکرو تراشه و صنایع دارویی شد.
ویلیس هاویلند Carrier یک مرد فوق العاده خوب و متوسط از نظر مالی ​​بود، طبق گزارش های انجام شده او در دوران مدرن خود به عنوا یک شخص خیلی باهوش معرفی شده بود ؛ او به کار تیمی و مربیگری اعتقاد داشت. دو مفهوم که در آن زمان بسیار نادر ومهم بود بود. در نهایت، Carrier در سال ۱۹۵۰ درگذشت و بیش از ۸۰ اختراع ثبت کرد که را مهمترین اختراعات ایشان میتوان به اختراع کولر گازی اشاره کرد .

کولر گازی بوش

کولر گازی کم مصرف

کولر گازی بوش ۳۰۰۰۰

ضمانت نامه کولر گازی بوش

نمایندگی کولر گازی بوش در تهران

کولر گازی بوش کم مصرف ترین کولر گازی

کولرگازی بوش اینورتر در موسسه تحقیقات بین و اللملی SGS به عنوان کم مصرف ترین کولر گازی سال ۲۰۱۹ در جهان معرفی شد .

خرید کولرگازی بوش

تعریف سیستم اینورتر در کولرگازی بوش

کولر گازی بوش اینورتر ۳۰۰۰۰

کولر گازی بوش ۲۴۰۰۰

کولر گازی بوش اینورتر ۲۴۰۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *